Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Přebor Jihočeského kraje v orientačním běhu

Přebor Jihočeského kraje v orientačním běhu

15. dubna 2017

Krajský přebor v orientačním běhu.


15. dubna
více

Lipno dětem aneb těšíme se na Velikonoce

Sobotní den bude na Lipně opět patřit dětem. Čeká...

6. května
více

Blinduro - cyklistický enduro závod Michala Prokopa

Po 30 letech závodění připravuje Michal Prokop...

20. května
více

Rallye Český Krumlov

Rychlostní zkouška rallye Český Krumlov na Lipně.

20. května
více

Zahájení letní turistické sezóny

Přijeďte s námi zahájit začátek léta na Lipensku...

10. června
více

Slavnosti dřeva u Stezky korunami stromů

Dřevorubecká show, dovednostní soutěže v ručním...

21. června
více

T-mobile olympijský běh

Sedmdesát tisíc běžců na stovkách míst po celém...

 

Můj lipenský zážitek

Fotografie

Petra Veberová
úterý, 28. února 2017
Lipno.info

Cíl na letošní jarní prázdniny byl jasný-naučit našeho Vašíka (4roky) lyžovat . To bude těžké řekli jsme si, je od malička nedůvěřivý k cizím lidem a novým věcem. Dáme ho do lyžařské školy, rozhodl manžel, a protože s tou lipenskou máme výborné zkušenosti už z roku 2014, kdy se zde za 3hodinky naučil lyžovat náš starší syn(tehdy také 4roky),bylo rozhodnuto kde strávíme druhý únorový týden.
Počasí bylo skvělé, vyšel nám snad nejslunečnější týden celé zimy, sníh byl skvělí, zamrzlá přehrada byl příjemný bonus, i když na brusle jsme se nedostali , protože kluky nebylo možno dostat z lyží. Za to velký dík patří lyžařské škole , hlavně instruktorovi Danovi Černému za super přístup a perfektní práci s naším malým negativistou:-)
Další velký dík patří organizátorům a animátorce Lucii Lončákové za odpoledne se sněžnou technikou , kluci si to užili a celý týden nemluvili o ničem jiném . Prostě super týden na Lipně. A co napsat na závěr? Snad jen větu mých kluků, kterou volali v autě při odjezdu domů: "Lipno ahoj a ty lyžařská školo se těš, příští rok ti dáme na starost maminku:-))"

Petra Veberová

Jan Bartoš
čtvrtek, 23. února 2017
Lipno.info

Na Lipno jezdíme již několikátým rokem a vždy se těšíme co je zde nového. I když není nejlepší počasí je zde velké množství indoorových aktivit. Letos nás Lipno navíc překvapilo super zážitkem - zamrzlou přehradou. Co dokáže led nadělat radosti :-)

Jan Bartoš

Klára Netuková
čtvrtek, 23. února 2017
Lipno.info

Lipno nás baví v létě i v zimě. Vždy se tam těšíme a snažíme si užít pobyt. Naše rodina se cítí na Lipně spokojeně a šťastně.

Klára Netuková

Jitka Šidláková
úterý, 21. února 2017
Lipno.info

Nejakčnější jarní prázdniny forever ... parádní kopec akorát pro nás, zamrzlé jezero a tisíc sportů a možností ... no dobře, tisíc ne, ale fakt skoro :-).
Za 5 dní, kousek od domova - PARÁDA!
Lyže, běžky, brusle na okruhu, procházky vždycky s něčím dobrým do bříška, měřený slalom, lišák na kopci, bazén, bobování, snowboard ... stačí? :-)
A to se nám tu navíc rozlyžoval i táta, i když tvrdil, že to ve svém věku už nemá zapotřebí. No a neodolal :-)
Tak pa, těšíme se už na příští rok ... a prosím, zkuste zařídit, ať nám zase zamrzne Lipno ... ačkoliv k vám jezdíme pravidelně, letos jsme to zažili poprvé a nemá to chybu! ;-)
Ema (10) a Marek (6).

Jitka Šidláková

Barbora Kočandrlová
úterý, 21. února 2017
Lipno.info

Na Lipně jsme byli poprvé snowboardovat letos v únoru. Byla ale taková mlha, že jsme nevěděli kam jedeme a proto ani pořádně nevíme, jak to u vás na sjezdovkách a v okolí vypadá :D Ráda bych vyhrála skipas, abych se k vám podívala za lepšího počasí a konečně viděla, jak to u vás máte krásné :)

Barbora Kočandrlová