Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

Slosovací soutěž

Soutěžte a vyhrajte další zážitky!

Byli jste na Stezce korunami stromů nebo v Království lesa? Zaregistrujte svou soutěžní vstupenku a hrajte o další zážitky! Každý týden losujeme jednoho výherce, stačí vyplnit formulář a odeslat.

Více info o soutěži
Akce na Stezce

Zimní výhody s Lipno.card

Využijte zimní výhody s kartou hosta Lipno.card na Stezce korunami stromů. V průběhu zimní sezony získáte 20% slevu na vstupné a Stezkabusem se svezete zdarma. Pro lyžaře je připraven Skidepot přímo u Stezky, kde si uschovají lyže a zapůjčí pohodlné pohorky pro výstup na Stezku. S Lipno.card je i tato služba zdarma a mnoho dalších výhod v celé destinaci.

Více informací
 

Nejbližší akce

Sobota s Lipno bez bariér

Sobota s Lipno bez bariér

27. ledna 2018

Zdarma zapůjčení pomůcek pro handicapované.


27. ledna
více

Funline Tour Lipno

Zábava na sněhu pro malé i velké.

2. února
více

Jedničkáři lyžují za dvacku

Jedničkáři budou lyžovat ve Skiareálu Lipno za...

2. února
více

S ČT Sport na vrchol

Reality show s ČT Sport na vrchol. Závod v obřím...

10. února
více

Kramolínský obřák

Kramolínský obřák

10. února
více

Sobota s Lipno bez bariér

Zdarma zapůjčení pomůcek pro handicapované.

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi v soutěži Můj lipenský zážitek

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Další kolo soutěže Můj lipenský zážitek je tady! Soutěžte s námi o skipasy do Skiareálu Lipno, vstupy na Stezku korunami stromů či poukazy do Restaurace Lanovka.

Soutěž startujeme 22.2.2018

Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Skipasy do Skiareálu Lipno

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup na Stezku korunami stromů

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukázky do Restaurace Lanovka

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Jan Cais
středa, 17. ledna 2018
Lipno.info

Dobrý den..Dnešní dopolední lyžování bylo nejkrásnější jaké jsme kdy na Lipně zažili.Ráno 10 cm čerstvého prašanu,sněhová vánice,bílá tma.modrá obloha.Sjezdovky fantastické,upravené částečně takže kdo chtěl do prašanu tak si také užil.Sjezdovky poloprázdné,bez front na lanovkách.
Poté oběd na Chatě Lanovka,byl výborný a personál milí a ochotný.Ceny v normálu.

Jan Cais

Honzík Koleček
neděle, 14. ledna 2018
Lipno.info

Lukáš si Honzíka (4)získal v prvním okamžiku. Potom, co Honza zvládl základy lyžování s Honzou Zítkem, vzal jsi ho na starost Lukáš a byla to jízda :-)
Nevěřili jsme, že Honzík neměl po dvou hodinách lyžování na sjezdovce dost a chtěl pokračovat.
Lukáš je vynikající instruktor a výborný motivátor.

Honzík Koleček

Honzík Koleček
neděle, 14. ledna 2018
Lipno.info

Náš Honzík (4) byl z lyžování ve Foxparku nadšený a pátý den ho Honza vytáhl na sjezdovku, což pro něj byl úžasný zážitek, na který se velmi těšil. Užil si jízdu obloučky a také kousek přímo dolů. Od té doby s námi již jezdí na lanovce.

Honzík Koleček

Denisa Ungrová
středa, 10. ledna 2018
Lipno.info

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

Denisa Ungrová

Vlasta Slípková
úterý, 2. ledna 2018
Lipno.info

Byla jsem na Nový rok na Kramolíně, podívat se na lyžaře, hlavně na ty malé, a také instruktory, kteří byli super. Nafotila a natočila jsem vše, co se hýbalo I u lišáka Foxe jsem byla, poslechla si skupinu Hraje to, báječné...

Vlasta Slípková