Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

Lipno Sport Fest 2017

Soutěžte s námi o 3 rodinné vstupy do Království lesa

Zažili jste během Lipno Sport Festu něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Neváhejte a napište nám Vaší vzpomínku z jakéhokoli ročníku Lipno Sport Festu. Porota Vaše zážitky po ukončení soutěže projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Každého výherce oceníme podepsanou VIP Lipno.card s rodinným vstupem do Království lesa!

Více info o soutěži
Akce na Stezce

Noční koncerty na Stezce

Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, nebo prožít noční romantickou procházku v korunách stromů, kdy osvětlení zajišťují speciální světla, která dotváří atmosféru? Pak se vydejte některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno, kdy si můžete užít prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23 hodin.

Více info o koncertech
 

Nejbližší akce

Večerní plavba lodí Adalberta Stiftera

Večerní plavba lodí Adalberta Stiftera

23. srpna 2017

Každou středu v červenci a srpnu 2017 zveme na večerní plavbu. Loď Adalbert Stifter vyjíždí vždy v 18:00 z Lipna nad Vltavou a zastavuje ve Frymburku v 18:30. Poté pokračuje až k Horní Plané a většinou za krásného večerního klidu se vrací přes Frymburk zpět do Lipna n.V. Na palubě vás čeká živá taneční hudba a možnost zakoupení občerstvení v lodním baru. Krásné tři hodiny s tancem a zábavou. Cena z Lipna n.V.: dospělý 499,-Kč, dítě 4-15 let 300,-Kč, dítě do 4 let 40,- Kč (před slevou). Nezapomeňte využít 20% slevu s Lipno.card.


26. srpna
více

Handbiky a tandemy zdarma

Půjčovna sportovních pomůcek pro handicapované...

29. srpna
více

Noční koncert na Stezce korunami stromů - John Slim Trio

Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, prožít...

30. srpna
více

Večerní plavba lodí Adalberta Stiftera

Každou středu v červenci a srpnu 2017 zveme na...

9. září
více

Babí léto s handicapem

Organizovaný den pro handicapované.

9. září
více

Lipno dětem aneb den s Integrovaným záchranným systémem

Přijďte si s námi užít další dětský den na Lipno,...

28. září
více

Lipenský KOLO-toč

Nenechte si ujít 6. ročník akce Lipenský...

Můj lipenský zážitek

Soutěžte s námi o lipenské zážitky

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek. Porota Vaše zážitky po ukončení soutěžního kola projde a vybere tři nejpoutavější a nejzajímavější. Ty oceníme níže uvedenými výhrami.

Nové kolo běží do 30.9.2017

Lipenský zážitek - 1. cena

1. cena
Vstup na Stezku korunami stromů pro 2 osoby včetně lanovky

Lipenský zážitek - 2. místo

2. cena
Vstup do Aquaworldu pro 2 osoby

Lipenský zážitek - 3. místo

3. cena
Poukazy do Restaurace Lanovka v hodnotě 400 Kč

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Zdeněk Podzimek
pondělí, 14. srpna 2017
Stezka korunami stromů

Udělali jsme si výlet z Ostrova u K. Varů, k vám na Stezku korunami stromů a byl to nevšední zážitek. Moc pěkné!

Zdeněk Podzimek

Renata Podzimková
pondělí, 14. srpna 2017
Stezka korunami stromů

Je to krásná procházka a bezva výhled do okolí :-)

Renata Podzimková

Jana Strnadová
čtvrtek, 10. srpna 2017
Lipno.info

Dobrý den na Lipno jezdíme 2 rokem, loni sme tu byli jen na 4 dny chtěli sme zažít olympijskou vesničku a tu sme si super užíli. Letos sme zde byli na 12 dni a opravdu sme zažili mnoho zážitků. Ať v dole v Č. Krumlově, ve Frymburku v akváriu nebo v koruně stromů. Prostě lipno a krajina kolem je úžasná a těšíme se za rok zase. chtěla bych ještě dodat že sem tuto dovolenou zvládla jako těhotná ve 3 měsíci ale vlakem a z Brna :) přes 7 hodin,

Fotku kterou vám posílám je z Nového Udolí mého syna Jiříka

Jana Strnadová

Lenka Svobodová
středa, 9. srpna 2017
Stezka korunami stromů

Mé prvni setkáni se Stezkou korunami stromů bylo, když mě tam můj přítel vzal na výlet a kdyz jsme byli co nejvýše, tak poklekl a požadal mě o ruku. Tolik emocí v takové výšce se mnou pořadně zamavalo a ja chtěla štěstím křičet jako tarzan, skočit dolů jumping byť se výšek bojím a kdybych mohla, tak válím snad sudy az dolů. Sila stromů a emoce byly zatím pro mě tím nejemotivnějším zážitkem v životě. Jaké překvapení pak pro mě bylo, když mi nyní už manžel koupil víkend na Lipně k výročí svatby nemusím ani psát. Naše cesta vedla opět na stezku, ale tentokrát jsem překvapeni měla já. Nebylo plánované, sama jsem se ho dozvěděla až dva dny před odjezdem, a tak jsem si sladké tajemstvi nechala az do vrcholku stezky, kde jsem manželovi předala dareček, který ukrýval dudlík. Plakali jsme tam oba. Takže pro nás má Stezka korunami stromů magicky význam.


Jan Zdrha
neděle, 6. srpna 2017
Lipno.info

Království lesa je nejlepší zážitek pro dítě připadá si jako pavouk. K tomu doprava lanovkou s výhledem. Super místo, veškerý servis okolo a dostupnost.

Jan Zdrha