Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Miroslav Jeníček
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

Každý den jsme se stavili při procházce ve stanu u vody, kde probíhali různé soutěže a hry

Miroslav Jeníček

Blanka Pincová
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

Nejvíce jsme se zasmáli při tanci s lišákem Foxem, kdy děti měli tancovat s vypláznutým jazykem a křivýma nohama .. fakt super


Petra Pičmanová
úterý, 9. září 2014
Stezka korunami stromů

Na Lipně jsem letos byla podruhé v životě a opět mě návštěva tohoto regionu nezklamala. Prvně to bylo před několika lety díky náhodě. Vodácký kurz byl zrušen, díky nepřízni počasí a tak jsme týden strávili na Lipně. Tentokrát jsem region navštívila s přítelem. Nejvíc nadšeni jsme byli samozřejmě ze Stezky korunami stromů, kvůli které jsme si pro dovolenou vybrali právě tento region. A rádi se sem budeme vracet.


Helena Bokšová
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Krásná procházka korunami stromu to se nedá popsat musí se to vidět


Lenka Čermáková
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Lipno a jeho kouzlo nás očarovalo letos poprvé a bylo to o jarních prázdninách.Byla to naše první dovolená s dětmi , dovolená na kterou nezapomeneme nikdo z nás. Neskutečné kouzlo pohoda a az rodinné zázemí je videt a cítit všude.Ac jsme jeli lyžovat měli jsme úchvatné počasí a mohli využit vše co Lipno nabízí :-) i při 19 stupních jsme lyžovali super :-) a diky tomu mohli využit kola,koloběžky,brusle ,opalování , vycházku do korun stromů vše na místě lze zapůjčit , denně jsme byli v bazénu na procházce kolem Lipna. Vše se neslo v duchu pohody relaxu a zábavy. Pro mě a mou rodinu i o překonávání se a učení ...moje malá tam oslavila 1 rok starší dcera poprvé lyžovala ikdyz léta odmítala , malá prvně plavala v bazénu první dovolena, takže Lipno je pro me 1 a i nadále v Te tradici budeme pokračovat o jarních prázdninách jedeme na Lipno znovu a naše poprvé hodlám i ja okusit poprvé lyzovat :-) uz se vsichni těšíme a děkujeme