Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Dětský den v Království lesa

Dětský den v Království lesa

30. května 2020

V sobotu 30. května budeme v Království lesa slavit svátek našich nejmilejších. Na všechny děti se těší oblíbený maskot lišák Fox. Pro každého návštěvníka bude přichystán malý dáreček, kterým doplní energii na všechny naše atrakce. Všichni jste srdečně zváni.


1. července
více

OLGA LOUNOVÁ - koncert v Camping Lipno Modřín v rámci...

Prázdniny na Lipně startují ve velkém stylu....

7. července
více

XINDL X - letní koncert na Stezce korunami stromů

Rádiové hity Ondřeje Ládka alias Xindla X rozezní...

10. července
více

Specialized Test The Best

Přijďte si vyzkoušet novinky pro letošní...

14. července
více

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého...

20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami stromů...

21. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Helena Bokšová
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Krásná procházka korunami stromu to se nedá popsat musí se to vidět


Lenka Čermáková
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Lipno a jeho kouzlo nás očarovalo letos poprvé a bylo to o jarních prázdninách.Byla to naše první dovolená s dětmi , dovolená na kterou nezapomeneme nikdo z nás. Neskutečné kouzlo pohoda a az rodinné zázemí je videt a cítit všude.Ac jsme jeli lyžovat měli jsme úchvatné počasí a mohli využit vše co Lipno nabízí :-) i při 19 stupních jsme lyžovali super :-) a diky tomu mohli využit kola,koloběžky,brusle ,opalování , vycházku do korun stromů vše na místě lze zapůjčit , denně jsme byli v bazénu na procházce kolem Lipna. Vše se neslo v duchu pohody relaxu a zábavy. Pro mě a mou rodinu i o překonávání se a učení ...moje malá tam oslavila 1 rok starší dcera poprvé lyžovala ikdyz léta odmítala , malá prvně plavala v bazénu první dovolena, takže Lipno je pro me 1 a i nadále v Te tradici budeme pokračovat o jarních prázdninách jedeme na Lipno znovu a naše poprvé hodlám i ja okusit poprvé lyzovat :-) uz se vsichni těšíme a děkujeme


Darina Samcová
sobota, 30. srpna 2014
Lipno.

Dobrý den. Zamrzle Lipno, osvetlene večerní lyžováni, stezka korunami stromů, promočene vnučky , vyčerpaná babička, záříci očička. Prostě nádhera se vším všudy i pohled s hoteloveho pokoje. V létě taky nádhera, lodka, převoz pře Lipno, vlny a utíkajíci vnučka před labuti, povídani s rybářem. Hopsárium, no vlastě se to ani nedalo stihnout za týden. Taky jsme si užili venkovni hřiště, posilovaci stroje. I před Stezkou je krásne hřistě pro děti a v neposledni řadě punč na zahřáti. Užila jsem si to s vnučkami jak v letě tak i v zimě. Ano vždy se sem rádi budeme vracet.

Darina Samcová

Ludmila Škardová
úterý, 26. srpna 2014
Lipno.

Dobrý den,
na Lipně jsme letos již po čtvrté. Velice se nám líbí krásná příroda, pohodoví lidé a krásná Stezka korunami stromů. Právě na ní jsme se setkali vloni s úžasnými lidmi, s maminkou velitle horské služby na Šumavě a jejím přítelem. Krásně jsme si popovídali a rozloučili. Druhý den jsme se my pěšky a oni na kolech opět viděli na Vítkově hrádku a do třetice jsme se potkali na procházce Lipnem. To už jsme si připadali jako dávní známí a naše rozmluva se pohybovala již i okolo dětí a rodiny. Na Lipně se také velice dobře houbaří, náš týdenní jídelníček je převážně houbový. Zdravím všechny přátele Lipna.


Petra Smítková
pátek, 22. srpna 2014
Lipno.info

Dobrý den, jezdím s rodinou léta na Lipno, do obce Lipno nad Vltavou. Máme to tam moc rádi. Ideální dovolená pro celou rodinu. Nechybí nic - krásná příroda, borůvky, houby, dětská hřiště, hopsárium, bazén, restaurace, stezka korunami stromů, šlapadla, výlety, brusle, kola. Máme hodně krásných zážitků, jeden letní z letošního léta - manžel plaval s dětmi na nafukovacím člunu na králičí ostrov když začínala bouřka. Doplavali tam, ale zpátky když už se pořádně bouřilo je přivezl záchranný člun. Ten sám vyhledával a odvážel zatoulané plavce a loďky. MOC DĚKUJEME !!!