Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

14. července 2020

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého Krumlova. Mladé nadějné hudebnice vyhrály již několik soutěží a získaly mnoho ocenění. Posledním z nich je výhra v celostátním kole soutěže Folky Tonk v Praze letos v únoru. Kapela má za sebou také mnoho koncertů se známou a úspěšnou příbramskou Ginevrou.


20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami...

21. července
více

ŽIVULENKY - letní koncert na Stezce korunami stromů

Harfa, housle a zpěv lidových, středověkých...

28. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

4. srpna
více

VESNA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Vesna je dámská kapela zpěvačky a textařky...

11. srpna
více

BONSAI č. 3 - letní koncert na Stezce korunami stromů

Česká folková skupina z Českých Budějovic....

15. srpna
více

Lipno Sport Fest 2020

Sportovně – kulturní festival. Sportování se...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Michaela Romoliniová
úterý, 24. února 2015
Stezka korunami stromů

Při tom nejhezčím počasí, které únor 2015 nabízel jsme se vydali na Stezku a zážitek to byl neuvěřitelný! Překrásný výhled do dálky, příjemný a pozvolný výstup do nejvyššího bodu a i zábava cestou nahoru pro děti i dospělé (překážkové dráhy jsme šli dokonce dvakrát!). I přesto, že má můj přítel strach z výšek, tak díky široké cestě na stezku a zábradlí svůj strach překonal a měl ze sebe báječný pocit. :o)
Návštěvu Stezky je nejlepší spojit i s návštěvou místního skiareálu, ať už na super sjezdové lyžování nebo ještě lepší běžecké lyžování po krásně upravených stopách.
A návrh na zlepšení? Určitě lepší značení pro ty, co přijedou od Kaplice a nezaparkují na hlavním parkovišti, ale na to vedlejším, které je poté vede ke Stezce přes sjezdovku.
Jinak se vším ostatním naprostá spokojenost a výlet na Lipno vřele doporučujeme. :o)


Gabriela Pleskotová
úterý, 24. února 2015
Stezka korunami stromů

Dobrý den,

na Lipně jsme strávili 3 noci v loniv srpnu, a první co mě překvapilo byla nečekaná zima a větrné počasí. On tedy ten srpen se vloni celkově nepodařil, ale tam to bylo znát hodně. Narychlo jme pořizovali bundy. Bydleli jsme v Přední Výtoni, takže na Lipno jsme chodily cyklostezkou podél Lipna, to bylo moc fajn. zaujalo mě, kolik sportovnců se tam brzy po ránu našlo, ať už na běhání nebo na cyklistiku. Samozřejmě jsme se svezli lanovkou a šli se podívat na stezku Korunami stromů. Máme dvě malé děti (1,5 a 3 roky), tak hlavně pro toho staršího to byl pěkný zážitek. I když se nám nepodařilo, vysvětlit mu, proč nemůže na tu obrovskou klouzačku:) Další den jsme se zúčastnili jízdy na bobové dráze, opět starší nadšený, jjá jsem s mladším zatím trávila čas u prolézček, jejíž pěkný a udržovaný vzhled jsem ocenila. Určitě bychom se na Lipno rádi ještě vrátili, abychom se mohli projet místní výletní lodí a navštívili jistě ještě řadu míst, které jsme nestihli kvůli krátkému pobytu a taky velmi nepříznivému počasí.

Gabriela Pleskotová

Katka Horká
úterý, 24. února 2015
Stezka korunami stromů

Na Lipně jsme strávili jeden z loňských prázdninových víkendů. Děti byly prvně pod stanem a náležitě si to užily. Ráno v kempu rozcvička s lišákem Foxem, pak hledaly podklad u lanového parku. Po nalezení pokladu jsme se se sluníčkem v zádech dostali až na Stezku. Když jsme na ní dorazili, počasí se rychle změnilo, zatáhlo se a začalo pršet. Vyhnal nás déšť. Po sejití k dolní stanici lanovky opět svítilo sluníčko. Tak jsme si dali oběd a šli do kempu a děti si dostatečně užily koupání. Byl to super zážitek a chceme si ho zopakovat, protože Stezku jsme jen proběhli. Snad nás zase nevyžene déšť.

Katka Horká

Romana Marková
neděle, 22. února 2015
Lipno.ski

Na Lipně je opravdu krásně v jakoukoliv roční dobu. Bydlíme skoro za rohem, tak si momentálně v každé volné chvilce vychutnáváme paprsky ozářenou zimní krajinu. Jsme jako rodina dost aktivní, a tak si na Lipně přijdeme na své. Z běžek na lyže a z lyží do bazénu či na brusle? Není problém. A takové dlouhé procházky čerstvým prašanem podél zamrzlého Lipna mají svou neopakovatelnou atmosféru. A když člověk pěkně vymrzne, není nic lepšího, než sednout k horkému svařáku do nějaké příjemné restaurace. Takže ta pestrost možností, kterou Lipno nabízí je opravdu ohromující. A zážitky? Těch máme opravdu plno, jelikož se na Lipně nikdy nenudíme...:-)

Romana Marková

BETOMáci - tak říkáme synům
sobota, 21. února 2015
Lipno.ski

Valentýn a jaráky na horách. Po instruktorském zaučení se námí 4 letý syn rozjezdil na velké...balzámem na tělo bylo pro něj vždy ocenění od lišáka- bombon....zumba, soutěže...a plná aktivita od učitelů - obdiv...někdy se jim divím...že to vydrží....
mladší syn jezdil po velké také - ale na bobech a skibusem nahoru, aby mohl bráškovi mávat...
počasí, které jsme objednaly bylo ažurově luxusní....jídla super...ubytování pecka... ...
ztratili jsme tam brýle, ale Lipno hledá :-D....tak třebas se i najdou....
zapadla jsem na louce v blátě s autem,. tahali mně dva chlapy - které jsem totálně ohodila bahnem a o autu ani nemluvím...prostě blondýna za volantem:-D...no je toho moc a mimo jiné nahoře mají šampanské :-D s jahodou.....

BETOMáci - tak říkáme synům