Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

14. července 2020

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého Krumlova. Mladé nadějné hudebnice vyhrály již několik soutěží a získaly mnoho ocenění. Posledním z nich je výhra v celostátním kole soutěže Folky Tonk v Praze letos v únoru. Kapela má za sebou také mnoho koncertů se známou a úspěšnou příbramskou Ginevrou.


20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami...

21. července
více

ŽIVULENKY - letní koncert na Stezce korunami stromů

Harfa, housle a zpěv lidových, středověkých...

28. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

4. srpna
více

VESNA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Vesna je dámská kapela zpěvačky a textařky...

11. srpna
více

BONSAI č. 3 - letní koncert na Stezce korunami stromů

Česká folková skupina z Českých Budějovic....

15. srpna
více

Lipno Sport Fest 2020

Sportovně – kulturní festival. Sportování se...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Zuzana Růžičková
sobota, 21. února 2015
LIPNOgastro

My dnes dorazily z Lipna. Počasí super, svítilo sluníčko, skvěle jsme zalyžovali. Nejlepší byly boule - Fox. Dcera si to moc užila. A máte tam výbornou cukrárnu se super zákuskama a milou obsluhou :-). Budeme se těšit zase někdy příště :-))


Veronika Obytova
sobota, 21. února 2015
Lipno.ski

Pro naši malou 2 letou dceru Adélku, je největší zážitek lišák Fox a jeho bonbónky:), dobrá motivace pro malé lyžaře. Pořád koukám na foto s ním:) zase za rok...

Veronika Obytova

Martina Fuksová
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Nejlepší den, krásně modrá obloha bez mráčku a na stezce vidět až za hory doly. Nejlepší počasí co jsem kdy zažila na Ski arealu Lipno.

Martina Fuksová

Mikuláš Kabrna
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Když jsem na SnowParku zlomil 2 snowboardy :D
chci zlomit 3 :D

Mikuláš Kabrna

Lucie Svěrková
pátek, 20. února 2015
LIPNOgastro

Dobrý den, již 4. rok jsme navštívili s celou rodinou zimní Lipno a vždy se nám tu líbilo. První rok jsme tu zažili bláznivé počasí - jeden den jsme hráli venku ping-pong skoro v tričku a druhý den jsme totálně zapadali sněhem, že jsme skoro ani nevyjeli z parkoviště. Druhý rok jsme museli odjet už třetí den domů, neboť náš syn měl vysoké horečky a šílený kašel.A jak jsme s manželem byli naštvaný, že se nám dovča nevydařila, tak po ročním snažení se nám podařilo zplodit naší dceru :-). Další rok měl syn opět teploty a kašel, ale to už jsme zvládli a naši známý, kteří tam byli s námi, tam u vás přímo zplodili svého syna :-). A letos synovi druhý den začalo bolet ouško-naštěstí jsme to rozkapali, dceři celý týden v noci rostly zuby a manžel měl žaludeční virózu :-).A syn se letos u vás naučil lyžovat !!! :-). Tak toto jsou naše mini příběhy. Každý rok se nám u vás moc líbí, jak sjezdovky, služby .... vše nej. a příští rok se zas na vás těšíme.