Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

14. července 2020

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého Krumlova. Mladé nadějné hudebnice vyhrály již několik soutěží a získaly mnoho ocenění. Posledním z nich je výhra v celostátním kole soutěže Folky Tonk v Praze letos v únoru. Kapela má za sebou také mnoho koncertů se známou a úspěšnou příbramskou Ginevrou.


20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami...

21. července
více

ŽIVULENKY - letní koncert na Stezce korunami stromů

Harfa, housle a zpěv lidových, středověkých...

28. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

4. srpna
více

VESNA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Vesna je dámská kapela zpěvačky a textařky...

11. srpna
více

BONSAI č. 3 - letní koncert na Stezce korunami stromů

Česká folková skupina z Českých Budějovic....

15. srpna
více

Lipno Sport Fest 2020

Sportovně – kulturní festival. Sportování se...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Petra Koukalová
pátek, 20. února 2015
LIPNOgastro

Můj zážitek z Lipna - Poprvé jsem byla na Lipně v roce 2010. Ano je to už dlouho. Byla to moje taková větší první dovolená a jsem ráda, že jsme jeli zrovna tam. Byli jsme na bobové dráze, která je mimochodem hodně dobrá! Vyzkoušeli jsme in-line bruslení a spoustu dalších věcí. Podívali jsme se i do Stezek korunami stromů. Máme od dovolené hodně vtipných příhod a proto bych se na tohle místo chtěla jednou vrátit. Možná že snad příští by jsme chtěli jet sem i lyžovat a jak se říká ,,oskoušet si to´´ :)

Petra Koukalová

Milan Behunek
pátek, 20. února 2015
LIPNOgastro

kdyz jsem s manzelkou prijel na tyden si zalyzovat a vecer pri prezouvani zabouchla zena auto,ktere se samo zamknulo...a hadejte kam zena polozila klicek???Do kufru,chapes,proste dala klic od auta do kufru a zabouchla!!;))400km od nahradnich klicu...facku sem ji nedal,zeny netlucu,nechat ji tam taky neslo,tak se slo na drink;)Abba prijela za tri a pul hodiny,dvere otevrela za 5 vterin,vyuctovala 3tisice.Zenu jsem neprodal ani nevymenil.Do dnesniho dne se tomu smejeme,zena uz si hlida klice a fakt se zase tesime na Lipno!!;)


Renata Barchanská
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Můj zážitek - vyrazili jsme v létě (už nevím v kterém roce) s manželem na kolech z Černé v Pošumaví s tím, že v Horní Plané přejedeme na druhou stranu Lipna a vrátíme se převozníkem do Černé. Krásně naplánovaný okruh, pěkné cesty, Krásné počasí jako dělané na kolo. Malý zádrhel se vyskytl po příjezdu k převozníkovi, v tom létě vůbec nejezdil -:( !!! Nezbývalo nám než dojet až do Frymburku, kde nás převozník svezl a cesta zpět do Černé. Návrat potmě a dost kilometrů navíc. -:) Hahaha. Renata


Martin Homan
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Zážitek - dvě naše plakající děti Veronika a Martínek, ležící po návratu z Lipna v obývacím pokoji na sedačce a řvoucí: "Nám se moc stýská po indtruktorech - Jakub Zimkmund a Kristýna Procházková!"

Martin Homan

Naděžda Vlčková
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Nikdy jsem ještě nezažila inverzi na Lipně jako v pátek 13.2. - Na Jezerní svítilo slunce jak o život a na druhé straně to bylo jak v zakletém lese, ale nádherné. :-)

Naděžda Vlčková