Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Linda Bobrová
čtvrtek, 22. ledna 2015
Lipno.ski

Před pár lety jsme tu byli na lyžařském výcviku. Lyžování bylo super a celkově jsme si to moc všichni užívali. Jeden večer jsme však měli jít plavat. Mě a mojí kamarádce moc nechtělo, zůstali jsme s údajnou "bolestí hlavy" v hotelu. Samozřejmě jsme měly přísně zakázáno opustit objekt. Ale co nás nenapadlo.. každá jsme si vzaly svoje snowboardy a šly ven. Bohužel nám naše akce, večer na snb, moc nevyšlo, protože naše skipasy byli jen na lyžování přes den. My se však nevzdaly a rozhodly se, že si kopec vyjdeme pěšky. Byly jsme přibližně v polovině jezerní sjezdovky a začaly nás opouštět síly. Jízdu dolů jsme si chtěly opravdu užít, když už nás to stálo tolik úsilí. Šly jsme do středu sjezdovky, posadily se na prkna, chytily se za ruce a s úsměvem od ucha k uchy vyjely. Všichni lidi kolem se na nás dívali. Někdo se nám vyhnul, někdo se raději zastavil a začal se smát. Byla to úžasná jízda! Moc ráda na to vzpomíná.. L.


Jaroslava Radovnická
čtvrtek, 22. ledna 2015
Lipno.info

Protože jsem dostala Vaši nabídku na pobyt u Vás, rozhodla jsem se soutěže také účastnit.

" Můj lipenský zážitek "
V minulém roce jsem se rozhodla, že navštívím Stezku korunami stromů. A protože pracuji jako učitelka ZŠ vzala jsem s sebou bandu bezvadných 60 dětí a řekli jsme si společně, že tu chceme na základě fotografií uveřejněných na webu strávit školní výlet. A tak se také stalo. Cesta z Kutné Hory byla dlouhá, ovšem naše očekávání na nové zážitky ji překonalo. Cestou jsme však měli problém. Jednoho žáčka přepadla bolest bříška a tak jsme museli na cestě volat záchranku. Bylo nám líto, že kamarád nemůže s námi dál pokračovat. Přivolaný lékař konstatoval - zánět slepého střeva!!! Ke všemu nás zradilo počasí. Lilo a lilo jako z konve, na květen zima jako v lednu a ke všemu jsme se dozvěděli, že Jižní Čechy zasáhly povodně. Strach a obavy jsem spolu s kolegyněmi na sobě nesměly nechat znát. Měly jsme s sebou naše "adoptivní" školáky. Po příjezdu k chatě Lanovka jsme mysleli, že se v mlze snad ani neuvidíme. Po příjemném uvítání s paní recepční jsme se ubytovali, navečeřeli a nechtěli lenošit. Oblékli jsme pláštěnky, obuli holínky a vyrazili do okolí. Byli jsme natěšeni prostředím, spoustou atrakcí, přívětivými pohledy domácích lidí...prostě nádhera. Mezitím jsme se informovali na našeho maroda. Na vrchol stezky jsme ten den nemohli. Ráno moudřejší večera. Druhý den jsme i za stále stejného počasí vyrazili. Zima nevadila, déšť se proměnil v mrholení. My učitelky jsme se staraly o zábavu, jen a jen aby děti ignorovaly počasí. Mezitím jsme dostali inforaci, že záplavy se budou měnit v problém a tak jsme museli odjet do svých domovů. Bohužel. Přesto jsme tu dva dny zažili neopakovatelné, nezapomenutelné zážitky. Bylo nám tu nádherně. Cestou jsme se ještě stavili v nemocnici.
No a protože nám tu bylo krásně a chceme vidět toto místo za lepšího počasí - plánujeme se vrátit. A tak se tam na nás těšte. Určitě přijedeme. Takových koutů v ČR s tak příjemným personálem je opravdu málo.


Hana Kleinová
středa, 21. ledna 2015
Lipno.ski

Jako každý rok jsme se tefili i letos na velblouda Šajtana, letos by s námi,ale i odešel, mazlík :-)

Hana Kleinová

Michal Bártík
středa, 21. ledna 2015
Lipno.ski

17.1.2015 Polibky Otase

Michal Bártík

Michal Bártík
středa, 21. ledna 2015
Lipno.ski

17.1.2015 - Lama Otas

Michal Bártík