Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Pohádkové odpoledne v Království lesa

Pohádkové odpoledne v Království lesa

19. října 2019

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který nezkazí žádnou zábavu. Potkat ho můžete každou sobotu říjnu v Království lesa na Lipně. Tentokrát si pro malé i velké návštěvníky lišák připravil tvořivé dílny s pohádkovou tématikou a také krásné pohádkové představení, kde si společně s lišákem zahrají i všechny děti. Určitě si tuto sobotu nenechte ujít.


26. října
více

Kouzelnické odpoledne s lišákem Foxem v Království lesa

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který...

28. října
více

Lipno dětem aneb velká podzimní výprava

Přijďte si užít podzimní prázdniny na Lipno. Máme...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Jana Zádová
středa, 13. srpna 2014
Lipno.info

Dobrý den,
navštívili jsme Stezku korunami stromů díky upoutávce v televizi.
Byl to pro nás úžasný zážitek,ikdyž jsme první den přijeli pozdě díky totálně ucpaným Českým Budějovicům,v 33 C vedru.
Tak jsem se ubytovali v kempu Modřín a ráno vyrazili podruhé.Bylo krásné ráno a bylo to jako v pohádce.Podle stromů jmse určovali stáří členů u nás v rodině.
Zpáteční cesta na koloběžkách patřila k dalším nejhezčím zážitkům.O bobové dráze kdy svištělo a dcera zářila štěstím ani nemluvě.S maldším synkem jsme se osvěžili v nedalekém rybníčku,než se úplně zatáhlo a přišel přívalový déšť.
Úkryt jsme našli v gril baru u bobové dráhy.Ale přívalový déšt byl tak silný,že jsme raději prchli do auta.I tak to byli úžasné dva dny.
10.7.2014

Jana Zádová

Eva Jakubčíková
středa, 13. srpna 2014
Lipno.info

Lipno nad Vltavou focené ze Stezky korunami stromů. Nezapomenutelný zážitek a nejlepší dovolená, jakou jsem kdy v ČR zažila. Spousta atrakcí na jednom místě - Stezka, aquapark, hopsárium, výstava Lega a samozřejmě samotné Lipno. Určitě se sem někdy vrátím.

Eva Jakubčíková

Michaela Vrbovská
středa, 13. srpna 2014
Stezka korunami stromů

Můj zážitek na Lipně? Jednoznačně stezka korunami stromů. I když mám strach z výšek, tak jsem výlet dlouho zvažovala, nakonec jsme se ale vydali společně celá rodina a byl to úžasný zážitek! Pro malé i velké, každý si tam našel svoje! A ten tobogán, ten byl perfektní. Všichni tam chceme znovu! Je to sice dost daleko, ale snad se nám to brzo zas povede! Díky všem, co to maj na starosti! :-)


Věra Obdržálková
úterý, 12. srpna 2014
Stezka korunami stromů

Dobrý den,

chci vám, kteří pracujete na Stezce korunami stromů, moc poděkovat za krásný zážitek.

Minulé úterý jsem k vám s přáteli přijela na Stezku na koncert a západ slunce a přiznávám, že jsem byla úplně unešena. Nejen Stezkou jako takovou, ta je opravdu krásná a procházení mezi stromy ve výšce je velice působivé, ale večerní atmosféra mě úplně dostala. Navíc lidé, kteří na Stezce pracují, jsou velice milí, ochotní a vstřícní a tím celý zážitek ze Stezky vylepšují :-)

Tak ještě jednou - mockrát děkuji a přeji vám všem hodně zdaru!


S úctou


Věra Obdržálková


veronika semeráková
pondělí, 11. srpna 2014
Stezka korunami stromů

Stezku mezi korunami stromů jsme navštívili díky mé babičce, která mi ukazovala nějaký článek v novinách ,když jsem jí vyprávěla že s přítelem a partou plánujeme dovolenou na Šumavu.
Bylo to vážně super nikdy jsme na ničem podobném nebyli, výhled luxusní a tobogán super. Všem doporučujeme navštívit

veronika semeráková