Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Dětský den v Království lesa

Dětský den v Království lesa

30. května 2020

V sobotu 30. května budeme v Království lesa slavit svátek našich nejmilejších. Na všechny děti se těší oblíbený maskot lišák Fox. Pro každého návštěvníka bude přichystán malý dáreček, kterým doplní energii na všechny naše atrakce. Všichni jste srdečně zváni.


1. července
více

OLGA LOUNOVÁ - koncert v Camping Lipno Modřín v rámci...

Prázdniny na Lipně startují ve velkém stylu....

7. července
více

XINDL X - letní koncert na Stezce korunami stromů

Rádiové hity Ondřeje Ládka alias Xindla X rozezní...

10. července
více

Specialized Test The Best

Přijďte si vyzkoušet novinky pro letošní...

14. července
více

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého...

20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami stromů...

21. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Monika Milichovská
pondělí, 12. ledna 2015
Lipno.ski

Dobrý den, už druhým rokem jsme vyrazili na Lipno učit syny lyžovat. Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu ( 5.-11.1.2015 ) a jsme opět nadšení. Letos už syn Michal ( 5let) jezdil s taťkou na velké sjezdovce a menší Davídek ( 3 roky) jezdil se mnou ve Fox parku. Díky všudepřítomným pánům, kteří obsluhovali "jezdící koberec" a kteří mi automaticky s malým pomáhali ( nástup i výstup), jsem všechno zvládala úplně bez problémů a s úsměvem. Vždy mi podali bez požádání pomocnou ruku. Mohla jsem sledovat i instruktory kolem sebe a byli úžasní, trpěliví a děti to s nimi hrozně moc bavilo. Každý den jsme nesměli chybět na pravidelném programu s Lišákem Foxem, lyžování nelyžování, starší syn MUSEL za Foxem. Zažil s ním sportovní radovánky, koulovačku, veselou školičku a Lipenskou krasojízdu a byl naprosto nadšený. Pán, který měl program na starosti byl zapálený pro věc a strhl tak kolem sebe nejen děti, ale i rodiče. Uměl to perfektně jak s tříletými, tak s desetiletými dětmi a byla skvělá zábava. Tímto mu chceme s manželem a samozřejmě i Foxíkovi, moc poděkovat, naše děti byly neskutečně šťastné a díky tomu i my rodiče. Z dovolené se nám opravdu nechtělo a už se nemůžeme dočkat příští zimy. Takhle si představuji DOKONALOU DOVOLENOU a to vše díky vám! S velikým díkem Vás zdraví Monika, Martin, Michal a David

Monika Milichovská

Radka Šimková
pátek, 2. ledna 2015
Lipno.ski

Lipno byla, je a bude má velká láska. I když umí být "jihočeské moře" pěkně ledové nebo zelené, za pár hodin to může být jinak. Nikdy mě ale neodradilo a vždycky jsem do něj vlezla. Každý rok u něj trávím dovolenou a všechny roční období mají svoje a každý si tu taky najde to svoje. Zkrátka dovolená neomezených možností, ať přijedete kdykoliv!


Nikol Řezanková
pondělí, 29. prosince 2014
Lipno.info

MŮJ NEJVĚTŠÍ ZÁŽITEK BYL V LÉTĚ 2013 NA BOBOVÉ DRÁZE.


Jitka Žohová
sobota, 27. prosince 2014
Lipno.ski

Byli jsem nadšení jak je všude čisto. Co nás lákalo byl vyhlášená tým instruktorů lyžařské školy. Naše 5- letá Terezka se učila poprvé lyžovat a od středy jezdila už na velké sjezdovce a co bylo důležité se strašně na lyžování těšila. Odpoledne s mladší sestro vyrazily do hracího koutku na Marině , kde vyráběly lampiony, malovaly trička.prostš super místo pro mladé rodiny s dětmi,čistota,aquapark, hopsárium- kam v lednu 2015 vyrazíme. No přece na Lipno. Jitka s rodinu

Jitka Žohová

Jana Lebedová
pátek, 28. listopadu 2014
Lipno.info

K moři už nejezdím. Lipno je víc !!! Lipno je nejvíc !!! Lipno je prostě super !!! A Lipno Gastro ? Lépe jsem se v celých jižních Čechách nenajedl !!! No a co teprve Stezka. Nenormální panoramatický zážitek !!! A co je nejvíc super, že tu nejsou vůbec žádné fronty. Takže už jenom Lipno !!!