Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Eliška Brůhová
úterý, 20. ledna 2015
Lipno.ski

Dobrý den,
u Vás ve Skiarealu to bylo opět úžasné, naše 3,5letá dcerka byla na lekci lyžování a její tatínek také, vše proběhlo v pořádku. Velbloud i lama byli krásní, dcerka byla nadšená a my také :) Měli jsme ve Vaší restauraci i skvělý, chutny oběd. Těšíme se na další návštěvu :)
S přátelským pozdravem
Eliška Brůhová

Eliška Brůhová

Jana Ryndová
pondělí, 19. ledna 2015
Lipno.ski

Náš Matýs si půjčil velblouda a šli se mrknout na stezku :).

Jana Ryndová

Andrea Petrů
pondělí, 12. ledna 2015
Lipno.ski

V sobotu 10.1 2015 jsem jezdila v tyčích na promenádní sjezdovce. Byl to trénink. V neděli 11.1 2015 jsem měla závod a jmenoval se ski camp. Byla jsem pátá. Bylo to žůžo.


Monika Milichovská
pondělí, 12. ledna 2015
Lipno.ski

Dobrý den, už druhým rokem jsme vyrazili na Lipno učit syny lyžovat. Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu ( 5.-11.1.2015 ) a jsme opět nadšení. Letos už syn Michal ( 5let) jezdil s taťkou na velké sjezdovce a menší Davídek ( 3 roky) jezdil se mnou ve Fox parku. Díky všudepřítomným pánům, kteří obsluhovali "jezdící koberec" a kteří mi automaticky s malým pomáhali ( nástup i výstup), jsem všechno zvládala úplně bez problémů a s úsměvem. Vždy mi podali bez požádání pomocnou ruku. Mohla jsem sledovat i instruktory kolem sebe a byli úžasní, trpěliví a děti to s nimi hrozně moc bavilo. Každý den jsme nesměli chybět na pravidelném programu s Lišákem Foxem, lyžování nelyžování, starší syn MUSEL za Foxem. Zažil s ním sportovní radovánky, koulovačku, veselou školičku a Lipenskou krasojízdu a byl naprosto nadšený. Pán, který měl program na starosti byl zapálený pro věc a strhl tak kolem sebe nejen děti, ale i rodiče. Uměl to perfektně jak s tříletými, tak s desetiletými dětmi a byla skvělá zábava. Tímto mu chceme s manželem a samozřejmě i Foxíkovi, moc poděkovat, naše děti byly neskutečně šťastné a díky tomu i my rodiče. Z dovolené se nám opravdu nechtělo a už se nemůžeme dočkat příští zimy. Takhle si představuji DOKONALOU DOVOLENOU a to vše díky vám! S velikým díkem Vás zdraví Monika, Martin, Michal a David

Monika Milichovská

Radka Šimková
pátek, 2. ledna 2015
Lipno.ski

Lipno byla, je a bude má velká láska. I když umí být "jihočeské moře" pěkně ledové nebo zelené, za pár hodin to může být jinak. Nikdy mě ale neodradilo a vždycky jsem do něj vlezla. Každý rok u něj trávím dovolenou a všechny roční období mají svoje a každý si tu taky najde to svoje. Zkrátka dovolená neomezených možností, ať přijedete kdykoliv!