Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Nikol Řezanková
pondělí, 29. prosince 2014
Lipno.info

MŮJ NEJVĚTŠÍ ZÁŽITEK BYL V LÉTĚ 2013 NA BOBOVÉ DRÁZE.


Jitka Žohová
sobota, 27. prosince 2014
Lipno.ski

Byli jsem nadšení jak je všude čisto. Co nás lákalo byl vyhlášená tým instruktorů lyžařské školy. Naše 5- letá Terezka se učila poprvé lyžovat a od středy jezdila už na velké sjezdovce a co bylo důležité se strašně na lyžování těšila. Odpoledne s mladší sestro vyrazily do hracího koutku na Marině , kde vyráběly lampiony, malovaly trička.prostš super místo pro mladé rodiny s dětmi,čistota,aquapark, hopsárium- kam v lednu 2015 vyrazíme. No přece na Lipno. Jitka s rodinu

Jitka Žohová

Jana Lebedová
pátek, 28. listopadu 2014
Lipno.info

K moři už nejezdím. Lipno je víc !!! Lipno je nejvíc !!! Lipno je prostě super !!! A Lipno Gastro ? Lépe jsem se v celých jižních Čechách nenajedl !!! No a co teprve Stezka. Nenormální panoramatický zážitek !!! A co je nejvíc super, že tu nejsou vůbec žádné fronty. Takže už jenom Lipno !!!


Ota Pawlas
pátek, 21. listopadu 2014
Lipno.ski

U Vás jsem učil lyžování známé v březnu 2011 a byla to nádhera=EXCELENT!!!!!

Hodnotím všechny služby *****.

Ahoj na sjezdovce v sezóně 2014/15!!!!!

Coach Ota Pawlas

Ota Pawlas

Jana Holoubková
pondělí, 3. listopadu 2014
Lipno.ski

Děkujeme za vše - od ubytování, výborného jídla (vše v Chatě Lanovka) až po zábavu a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Lipno je jediné místo, které znám, kde je vše, co člověk potřebuje k aktivnímu odpočinku, k zábavě a rodinné pohodě, na jednom místě... A to v zimě i v létě. A velmi oceňuji kvalitní značení po celém Lipně - člověk tam nic nehledá, protože všude vidí, kam jde, díky cedulím, směrovkám... Fakt jsme opět byli (už poněkolikáté) nadšení.
Díky! 3 holoubci

Jana Holoubková