Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Dětský den v Království lesa

Dětský den v Království lesa

30. května 2020

V sobotu 30. května budeme v Království lesa slavit svátek našich nejmilejších. Na všechny děti se těší oblíbený maskot lišák Fox. Pro každého návštěvníka bude přichystán malý dáreček, kterým doplní energii na všechny naše atrakce. Všichni jste srdečně zváni.


1. července
více

OLGA LOUNOVÁ - koncert v Camping Lipno Modřín v rámci...

Prázdniny na Lipně startují ve velkém stylu....

7. července
více

XINDL X - letní koncert na Stezce korunami stromů

Rádiové hity Ondřeje Ládka alias Xindla X rozezní...

10. července
více

Specialized Test The Best

Přijďte si vyzkoušet novinky pro letošní...

14. července
více

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého...

20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami stromů...

21. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Ota Pawlas
pátek, 21. listopadu 2014
Lipno.ski

U Vás jsem učil lyžování známé v březnu 2011 a byla to nádhera=EXCELENT!!!!!

Hodnotím všechny služby *****.

Ahoj na sjezdovce v sezóně 2014/15!!!!!

Coach Ota Pawlas

Ota Pawlas

Jana Holoubková
pondělí, 3. listopadu 2014
Lipno.ski

Děkujeme za vše - od ubytování, výborného jídla (vše v Chatě Lanovka) až po zábavu a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Lipno je jediné místo, které znám, kde je vše, co člověk potřebuje k aktivnímu odpočinku, k zábavě a rodinné pohodě, na jednom místě... A to v zimě i v létě. A velmi oceňuji kvalitní značení po celém Lipně - člověk tam nic nehledá, protože všude vidí, kam jde, díky cedulím, směrovkám... Fakt jsme opět byli (už poněkolikáté) nadšení.
Díky! 3 holoubci

Jana Holoubková

Marie Fialová
neděle, 14. září 2014
Lipno.info

Díky našim mladým jsme se letos vypravili na Lipno,koncem května mimo sezonu. Nejvíc se nám líbila Stezka v korunách stromů,kde byli mladí vloni s vnuky,větší si to moc užil, zato malý 2letý prospal v kočárku celý výstup i sestup a probudil se, až když se vrátili zpět pod Stezku.I když ještě moc nemluvil,začal ukazovat nahoru a pořád vyžadoval-tam,tam, tak moc si přál jít nebo vyjet na Stezku,marně mu mamka vysvětlovala,že už tam s nimi byl a prospal celý výšlap,nechápal to a usilovně plakal a ukazoval ručičkou,že chce tam ... tak snad se dočká příští rok.


Radka Žiláková
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

„Mamííííí, kam teda pojedeme letos na dovču?“ huláká na mě už asi po sté můj pubertální syn. Neumím mu ale odpovědět. „Chtěl by jsem jet k moři, ale zároveň si s sebou vzít nové freeridové kolo na nějakou dost hustou trať“. Tak to je konec, nic mě nenapadá. A pak………….surfuju na internetu a vidím LIPNO. „Skoro moře“, bikepark, cyklotrasy, lanovka – co víc si přát. Rozhodnuto. Jedeme do jižních Čech.
Zkrátím to. Tak bezva dovolenou jsme už dlouho nezažili. Unavení a přes to odpočinutí. Ubytování přesně na půl cesty mezi lanovkou a jezerem, obojí asi 7 minut a hlavně, co je nejdůležitější, „naprosto perfektní trať v bikeparku“, kterou brázdil náš Filip s bratrancem každý den a za každého počasí. Bohužel jeden den zastihla oba kluky na trati průtrž mračen. V příloze posílám pár fotek, jak „bahňáci“ vypadali, když dorazili do cíle. Hadice, která je u dojezdu lanovky připravená na opláchnutí kol bohužel nesplnila svůj účel, bahno bylo lepivé a v několika vrstvách. Nápad, který se zrodil v hlavách dvou puberťáků mě nejdříve zaskočil, ale pak opravdu upřímně pobavil. Dojeli se totiž odbahnit s kolama, v oblečení a obutí do jezera. Chlapci z vody vylezli po 10 minutách bez viditelnějších „vícevrstev“ lepivé hmoty na oblečení. Boty sice schnuly 3 dny, bundy a kraťasy stále nebyly z nejčistějších, ale za tu radost, kterou jsem viděla v jejich očích z toho, že „jsem neprudila a neřvala kvůli blbýmu nápadu“ stála za to.


Jarmila Pincová
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

nenavštívit bobovou dráhu by byl hřích..

Jarmila Pincová