Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže / Na 5. Narozeninách Stezky vystoupí Tonya Graves

Oslavte s námi společně 5. narozeniny Stezky korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů letos oslaví již 5. narozeniny. Oblíbená letní akce proběhne tradičně 20. července a návštěvníky čeká nabitý program od 10. do 17. hodin. Nebudou chybět kejklíři, klauni, animace pro děti nebo bublinář a těšit se můžete i na dvě narozeninové pohádky.

Vystoupí Tonya Graves!

Na své si však přijdou i rodiče a milovníci hudby! Hned po krájení narozeninového dortu vystoupí zpěvačka Tonya Graves. Po šestnácti letech působení v kapele Monkey Business se Tonya vydala na sólovou dráhu a vy si teď můžete vychutnat její nezaměnitelný hlas v prostředí Stezky korunami stromů.

Nikdo by si rozhodně neměl nechat ujít krájení obřího narozeninového dortu, které proběhne před Stezkou ve čtvrtek 20. 7. 2017 přesně v 13:00. Celodenní program začne již v 10.30 hodin.

Fotogalerie narozenin Stezky

Program

20. července 2017

10:00 Zahájení akce
10:30 Narozeninová pohádka Studia dell´Arte - Zlatovláska
13:00 Slavnostní krájení dortu
13:15 Tonya Graves – koncert
15:00 2.narozeninová pohádka Studia dell´arte  - Sněhurka
   

Studio dell´Arte: Zlatovláska - Jihočeský divadelní fenomén. Tohle divadélko milují děti i dospělí po celých Čechách.
Tonya Graves - Nezaměnitelný hlas české hudební scény se svou kapelou . Tonya Graves je  zpěvačka známá  z několika projektů a skupin, např. Monkey Business, Liquid Harmony, New Orchestra Of Dreams aj.  Na svém kontě má dvě sólová alba - I'm The Only Me a Back To Blues, za které byla i nominovaná na Ceny Anděl. U Stezky korunami stromů zazní skladby z již zmíněných desek, doplněné o covery dalších světových hitů Ray Charlese, Jimiho Hendrix, Dolly Parton, Elvise Presleyhl, Etty Jamese a mnohé další.  
Studio dell´arte: Sněhurka - Loutková pohádka v krásném prostředí Stezky. A trpaslíky si zahrajete právě vy!

Doprovodný program

10:00 - 17:00

Animace s Lišákem Foxem, bublinář Václav Strasser a bublinová dílnička, kejkle kejklíře Vojty, klaun Hugo