Z technických důvodů je mimo provoz plošina pro vozíčkáře. Děkujeme za pochopení

Na Nový rok tradičně na Stezku korunami stromů

Splňte si hned první den nového roku novoročního předsevzetí o větší fyzické aktivitě, zbavte se posledních účinků silvestrovského šampaňského, nebo jen vykročte tou správnou nohou do nového roku. Novoroční výstup na Stezku korunami stromů je pro to všechno ideální příležitostí. Neseďte doma a pojďte s námi!

Nejen, že se hned první den roku 2023 pokocháte pohledem na krásnou lipenskou přírodu, obdržíte od nás také účastnický list o absolvování vaší procházky. Kromě pohybu vás pak zahřeje i novoroční lipenský punč, uvařený speciálně přímo pro tuto událost.

Stezka letos plní novoroční přání. Před vstupem na Stezku na vás bude čekat Strom splněných přání. Stačí vyrobit přáníčko, zavěsit jej a doufat, že právě to vaše bude mezi třemi vylosovanými, které bude splněno.  

A pozor! Zúčastněte se novoročního výstupu na Stezku, a zapojte se do soutěže o jednodenní skipas zdarma. Co dalšího je třeba udělat, abyste vyhráli? Vyfoťte se první den v novém roce na Stezce korunami stromů a označte náš profil na Instagramu. Losovat budeme hned tři výherce. 

Nákup vstupenky online zde