Vážení návštěvníci, z důvodu nařízení vlády ČR je Stezka korunami stromů uzavřena do odvolání. Děkujeme za pochopení

Novoroční přání se začínají plnit

Stezka korunami stromů se v letošním roce rozhodla plnit přání. Během novoročního výstupu měli návštěvníci možnost vyplnit tzv.  list splněných přání. Jemu svěřili své prosby a věřili, že právě ta jejich bude v rámci naší soutěže vylosována. Přání se nasbírala téměř stovka, a tak cirka každé osmé z nich má možnost být vylosováno, protože jsme se zavázali losovat vždy koncem měsíce jedno z nich. 

LEDEN

V měsíci lednu se výherkyní stala paní, který si přála pro rodiče své blízké kamarádky postel. Na první pohled možná obyčejné přání, na druhý však, dojemný příběh seniorů, kterým při velkém požáru shořel celý byt. Stalo se to v říjnu roku 2019 v šumavské obci Lenora. Výherkyně, a nejen ona byla velmi překvapena a dojata, že právě její přání se stane skutečností. Po vzájemné dohodě si senioři vybrali vyvýšenou postel z masivu, která se už pro ně připravuje a její slavnostní předání je plánováno na duben 2020.

ÚNOR

V druhém měsíci letošního roku jsme vylosovali přání mladé paní, která chce strávit víkendový pobyt na Lipně se svým manželem a užít si zde nabízené wellness aktivity. Výherkyni jsme již kontaktovali a její přání ji brzy splníme.