Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Lipenská stezka korunami stromů naděluje

stezka naděluje

Ač teplý prosinec moc zimním sportům nepřeje, Stezka korunami stromů Lipno bude otevřena i během vánočních svátků.

Lipno nad Vltavou, 21. 12. 2015 – „Zavřeno máme pouze na Štědrý den. Je to jediný den v roce, kdy je stezka uzavřena veřejnosti,“ říká Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů Lipno. „Na Boží hod jsme připravili vánoční nadílku. Nezůstávejte doma, ale vyrazte na čerstvý vzduch. Vezměte děti a přijeďte k nám na Lipno,“ láká Filip Pekárek na program, který je připraven hlavně pro rodiny s dětmi.  

 

Vánoční nadílka – 25. prosince 2015 od 12 do 14 hodin

Lyžovat se na českých horách moc nedá. To ale neznamená, že tam není co dělat. Například Skiareál Lipno je na návštěvníky připraven a služby nebo atrakce jsou v provozu. Letos jsou nově v půjčovnách i kola nebo koloběžky, u Stezky korunami stromů je otevřena také půjčovna sjezdových koloběžek. Animační team Skiareálu Lipno nabízí každý den bohatý program, například tvořivé dílny, cvičení s lišákem Foxem, kurzy plavání nebo in-line. Stezka korunami stromů, ke které je to z centrálního parkoviště v Lipně nad Vltavou příjemná procházka, je otevřena celý rok. „Cesta je perfektně značená a lze využít dvou tras. Buď pěšinou, která stoupá přímo ke vstupu na Stezku. Nebo trochu delší variantu, a ta je vhodná i pro kočárky,“ upřesňuje Pekárek.

 

Tip: Vánoční nadílka na Stezce korunami stromů Lipno. Nezůstávejte přes vánoční svátky doma, ale vyrazte na společný výlet. Jedno zda s rodinou nebo přáteli.  Vystoupat na Stezku korunami stromů dokáže opravdu každý. A pokud se chcete šetřit, můžete jet tzv. stezkabusem (s Lipno.card zdarma).  Na Boží hod budou přímo na Stezce čekat andělé s dárky (od 12 do 14 hodin). Stezka korunami stromů Lipno je otevřena každý den – v zimním období od 10 do 16 hodin.