Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Lipno sport fest podruhé na Lipně, devět dnů plných sportu a zábavy

Od 17. do 25. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 2. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard. Bohatý kulturní program pak osloví jak děti, tak i dospělé.

„Po úspěšném loňském ročníku jsme se i letos rozhodli návštěvníkům Lipna obohatit pobyt aktivním sportem a kulturou. Každý si bude moci pod dohledem odborníků zaběhat, zdokonalit techniku in-line bruslení nebo třeba naučit se na windsurfingu. A to vše zcela zdarma,“ informovala Jitka Fatková, ředitelka pořádající společnosti LIPENSKO.

LIPNO SPORT FEST začne o víkendu závodem dračích lodí a Mistrovstvím České republiky v olympijském triatlonu a končit bude další víkend Salomon Trail Running Cupem, Mistrovstvím České republiky v jachtingu a v dálkovém plavání. Akce, která je připravena skutečně pro všechny, pro ty nejmenší až po ty starší, pro sportovce profesionální i rekreační, se bude konat celých devět dnů převážně v prostorách pláže pod Aquaworldem Lipno.

Na sportovní aktivity bude vždy v odpoledních a večerních hodinách navazovat kulturní program, v podobě dětských divadelních představení nebo i večerních koncertů. „Například v sobotu 17. 8. Vystoupí kapela Laura a její tygři a v sobotu 24. srpna legendární Ivan Hlas. V pátek si pak budou moci návštěvníci Lipna užit bombastickou laserovou show,“ doplnila Fatková.

Kontakt:
Eva Černíková, LIPENSKO s.r.o., e-mail: cernikova@lipno.info, tel.: 606 720 020

 

Partnerem LIPNO SPORT FESTU 2013 jsou: