Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Mikuláš bude nadělovat v korunách stromů

11

Tradiční akce Lipno dětem aneb Mikuláš naděluje se uskuteční tuto sobotu 8. prosince na Stezce korunami stromů Lipno. Mikulášská družina bude mít připraveny dárky pro všechny děti.

Pěknou písničkou nebo básničkou udělají děti na Mikuláše dojem a za odměnu dostanou sladké překvapení. Kompletní družinu spolu s andělem a čerty mohou návštěvníci potkat od 11 do 14 hodin. „Je to ideální příležitost na rodinný výlet s dětmi. Ze Stezky jsou teď krásné výhledy na okolní zmrzlou krajinu a návštěvu lze spojit i s bobováním, protože na sjezdovkách už leží spousta technického sněhu,“ láká na Lipno mluvčí skiareálu Vojen Smíšek.

Z centrálního parkoviště se ke Stezce korunami stromů dostanete krátkou procházkou, nebo Stezkabusem, který je s kartou hosta Lipno.card zdarma.

Nejlepší bobování v jižních Čechách

V největší prostor pro bobování a sáňkování na jihu Čech se v těchto dnech proměnil Skiareál Lipno. Díky přípravám na sezonu již leží na sjezdovkách spoustu umělého sněhu, který lze využít ke klouzání a sáňkování. „Máme připraveny obří hromady sněhu, které děti doslova milují. Je to ráj všech bobařů a sáňkařů a rozhodně stojí za to příležitost využít,“ říká Smíšek.

Skiareál Lipno otevře v pátek 14. 12.

Dobrá zpráva pro všechny milovníky lyžování a snowboardingu přichází ze Skiareálu Lipno. Spuštění tamních lanových drah proběhne v pátek 14. 12. Na sobotu 15. 12. je pak naplánováno Oficiální zahájení zimní sezony s bohatým doprovodným programem. „Během mrazivých dnů v průběhu listopadu jsme připravili zásoby sněhu, které jsme nechaly uskladněné v hromadách a nyní dosněžíme zbývající část potřebnou pro otevření prvních sjezdovek,“ uvádí Vojen Smíšek. „Na sobotu je pak připravena tradiční zahajovací akce, která bude nabitá programem pro děti i dospělé. Budou probíhat animační programy s lišákem Foxem, představí se horská technika, ale hosté budou moci také vyzkoušet výuku v lyžařské škole zcela zdarma,“ láká na otvření Skiareálu Lipno Smíšek. Zahajovací program bude probíhat od 9 do 16 hodin.

V Lipně nad Vltavou 6. 12. 2018

 

Vojen Smíšek – manažer marketingu, PR

+420 604 689 294

vojen.smisek@lipno.info