Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

novoroční výstup

Lipno nad Vltavou, 29. 12. 2015 – Již počtvrté lze zdolat Stezku korunami stromů Lipno i na Nový rok. „Jako každý rok i nyní jsme pro návštěvníky připravili malé občerstvení, děti bude bavit kejklíř Slávek a zapomenout se nesmí ani na pamětní list,“ doplňuje Pekárek.

Stezka korunami stromů je otevřena během zimního období od 10 do 16 hodin, včetně Nového roku.

Novoroční výstupy jsou v Česku tradiční záležitost. Tisíce lidí zdolává vrcholy, aby udělali něco pro své tělo a zároveň osvěžili mysl. Na Stezku korunami stromů jezdí rok od roku více návštěvníků. „Často to jsou celé rodiny, které se k nám pravidelně vrací. Prostě to tu lidé mají rádi a chtějí si užít zimní atmosféru a zároveň neopakovatelný výhled,“ říká Filip Pekárek. Koncem roku má dostat počasí již zimní ráz a lze předpokládat, že na Lipně bude mrznout. „Na Stezce budeme podávat nealkoholický punč pro zahřátí,“ láká poslední nerozhodnuté na Lipno Pekárek.

Tip: Novoroční výstup na Stezku korunami stromů je ideální aktivita po silvestrovských oslavách. Již tradiční akce se bude konat počtvrté. Všichni účastníci získají pamětní list a zároveň dobrý pocit, že udělali něco pro svou kondici.  A pokud se chcete šetřit, můžete jet tzv. stezkabusem (s Lipno.card zdarma).  Stezka korunami stromů Lipno je otevřena každý den – v zimním období od 10 do 16 hodin.