Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Za čerty s Mikulášem do korun stromů

certi

První prosincovou sobotu rozhodně vyrazte s dětmi na Lipno. Na Stezce korunami stromů bude již tradičně nadělovat svatý Mikuláš se svojí družinou.

Připravili jsme program pro rodiny s dětmi. Každý, kdo dorazí na Stezku korunami stromů mezi 11. a 14. hodinou, potká nejen Mikuláše a anděla, ale také zaručeně pravé čerty,“ zve k sobotnímu výletu Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů. „Krátká básnička nebo písnička Mikuláše jednoznačně potěší,“ nabádá rodiče Pekárek. 

Stezka korunami stromů Lipno připravuje pravidelně pro své návštěvníky doprovodný program k nejrůznějším příležitostem. Mikulášská nadílka patří k již tradičním akcím na začátku lyžařské sezóny na Lipně. Ta letošní oficiálně začne v sobotu 19. prosince 2015. 

Tip: Mikulášská nadílka na Stezce korunami stromů Lipno. Vyhněte se předvánočnímu stresu, přeplněným nákupním centrům a udělejte něco pro sebe. Vyrazte na mikulášskou nadílku na Stezku korunami stromů Lipno. Z centrálního parkoviště se ke vstupu dostanete krátkou procházkou nebo tzv. stezkabusem. Mikuláš, anděl a čerti budou na děti čekat mezi 11 a 14 hodinou. Pro všechny děti je připraveno sladké překvapení. 

Procházka po Stezce korunami stromů nabídne nejen pobyt na čerstvém vzduchu a zajímavé znalosti o lese prostřednictvím informačních zastávek, ale také romantické pohledy na zimní Lipno. „Vzdálenější panorama a při dobré viditelnosti i Alpy si lze nově prohlédnout díky dalekohledu umístěnému až na samém vrcholku Stezky - na 40 metrové věži,“ prozrazuje další malé vylepšení Pekárek. Zakončení výletu může dle jeho názoru proběhnout například v lipenském Hopsáriu, kde se dětí vydovádí a také ohřejí.