Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Za fotku - doživotně na Stezku vstup zdarma - Oslava 2. narozenin

Za fotku - doživotně na Stezku vstup zdarma - Oslava 2. narozenin

Lipno nad Vltavou, 1. 7. 2014

Stezka korunami stromů Lipno slaví již své 2. narozeniny. V neděli 20. července 2014 je pro všechny návštěvníky připraveno zábavné odpoledne plné soutěží a her. Na společné oslavě zahraje The Tap Tap. Organizátoři vyzvali všechny návštěvníky, kteří již na Stezce korunami stromů byli, aby zaslali svoji fotografii na email narozeniny@stezkakorunamistromu.cz. Ten, na koho se usměje štěstí, získá pro sebe doživotní vstup na Stezku korunami stromů. „Od otevření už u nás bylo opravdu hodně lidí a víme, že se k nám rádi vracejí. Rozhodli jsme se druhé narozeniny oslavit všichni společně a ti, kteří nemohou přijet, ať pošlou svoji fotografii ze stezky. Fotografie budou po celý den promítány u vstupu na stezku. Na tři autory fotek čekají opravdu zajímavé dárky. „První dostane voucher na doživotní vstup na stezku zdarma, druhá cena je prodloužený rodinný víkend na Lipně a třetí získá voucher na služby půjčovny sportovního vybavení.“

Unikátní turistická atrakce v České republice, Stezka korunami stromů Lipno, slaví v neděli 20. července 2014 své druhé narozeniny. Na dominantě Lipna bude celý den rušno. Koncert odehraje legendární kapela studentů pražského Jedličkova ústavu The Tap Tap. Díky své bezbariérovosti je Stezka korunami stromů ideálním pódiem pro tuto hudební formaci. Podle Šimona Ornesta, kapelníka The Tap Tap, se všichni již na Stezku těší a jsou rozhodnuti vyjet až na vrchol 40 metrové vyhlídkové věže.

Provozovatelé Stezky připravili netradiční výzvu. Všichni, kdo již Stezku navštívili, mohou poslat svoji fotografii na email narozeniny@stezkakorunamistromu.cz a alespoň symbolicky se také zúčastnit oslavy. Ze všech zaslaných fotek budou vybrány tři, jejichž autoři získají hodnotné ceny. Nejzajímavější z nich je doživotní vstup na Stezku zdarma. V pořadí druhé místo získá rodinný prodloužený víkend na Lipně a třetí služby půjčovny. Došlé fotografie budou promítány u vstupu na Stezku a publikovány na webových stránkách projektu.

Destinace Lipno získala v loňském roce ocenění EDEN za projekt Lipno bez bariér. Právě Stezka korunami stromů byla jedním z hlavních důvodů k udělení toho ocenění. Spojitost The Tap Tap a Stezky korunami stromů Lipno, která je po celé délce bezbariérové, je více než příhodné.

Kontakty pro média:

Marcela HALADEJOVÁ
M: + 420 601 505 155
E: marketing@stezkakorunamistromu.cz

Jakub KOUTEK
M: + 420 774 547 902
E: koutek.jakub@gmail.com