Z technických důvodů je mimo provoz plošina pro vozíčkáře v nejvyšším patře. Zbytek stezky je bezbariérově přístupný. Děkujeme za pochopení.

Pro skupiny

Plánujete výlet?

Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky / studenty vaší školy? Organizujete výlet Klubu českých turistů, Zahrádkářského svazu nebo zájezd pro občany vašeho města? Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou jedinečného zážitku. Navíc pro skupiny nad 15 osob Vám na Stezce korunami stromů nabízíme zvýhodněné vstupné!

Skupiny

Skupiny mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu Stezkabusem nebo lanovkou. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší. Další informace pro skupiny zde.

Prohlídku s průvodcem je potřeba objednat předem, není poskytována automaticky ke každé objednané skupině. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

Ceník pro skupiny

Stezka korunami stromůStezkabus obousměrná jízdenka
Skupina (r. 1960–2009) 280 Kč95 Kč
Skupina zlevněná – dítě / senior / ZTP/P + doprovod zdarma 240 Kč95 Kč

Průvodce pro skupinu: 50 kč za osobu (službu objednáte e-mailem: info@stezkakorunamistromu.cz).
Cena u skupin je uvedena za osobu, skupinové vstupné je od 15 osob, za každých 15 zaplacených vstupů je 1 doprovod zdarma.
Ceny platné od 1.11.2023 do 31.3.2024.
Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Malé děti (r. 2021 a mladší) zdarma
(na pokladně si pro děti vyzvedněte vstupenku)