Z technických důvodů je mimo provoz plošina pro vozíčkáře. Děkujeme za pochopení

Pro skupiny

Plánujete výlet?

Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky / studenty vaší školy? Organizujete výlet Klubu českých turistů, Zahrádkářského svazu nebo zájezd pro občany vašeho města? Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou jedinečného zážitku. Navíc pro skupiny nad 15 osob Vám na Stezce korunami stromů nabízíme zvýhodněné vstupné!

Skupiny

Skupiny mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu Stezkabusem nebo lanovkou. Průvodce je k dispozici skupinám po celou dobu otevření Stezky za 50 Kč na osobu. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší. Další informace pro skupiny zde.

Prohlídku s průvodcem je potřeba objednat předem, není poskytována automaticky ke každé objednané skupině. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

Ceník pro skupiny

3 v 1*Stezka korunami stromů a Království lesaStezka korunami stromůLipno Pass
1 denní doprava**
Skupina základní – 15+ osob (r. 2008 – 1959) 720 Kč530 Kč280 Kč190 Kč
Skupina zlevněná – 15+ osob (r. 2009-2019) / Senior (r. 1958 a starší) / ZTPP 595 Kč455 Kč240 Kč140 Kč

* Balíček nabízí cenově výhodný vstup na dvě ikonické atrakce Lipna nad Vltavou, Stezku korunami stromů a Království lesa, a přidává k tomu ještě kombinovanou třídenní jízdenku na lanovku Lipno Expres a Lipno Bus, který vás doveze i na další zajímavá místa v Lipně nad Vltavou.

** Kombinovaná jízdenka na lanovku Lipno Expres a Lipno Bus, který vás doveze na všechna zajímavá místa v Lipně nad Vltavou, platí po celý den, kdy byla poprvé využita. Jízdenka platí pro 1 osobu a je nepřenosná.

Průvodce pro skupinu: 50 kč za osobu (službu objednáte e-mailem: info@stezkakorunamistromu.cz).
Cena u skupin je uvedena za osobu, skupinové vstupné je od 15 osob, za každých 15 zaplacených vstupů je 1 doprovod zdarma.
Ceny platné od 29.4.2023 do 31.10.2023.
Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Malé děti (r. 2020 a mladší) zdarma
(na pokladně si pro děti vyzvedněte vstupenku)