Pro návštěvu Stezky NENÍ NUTNÉ předkládat test na Covid 19 nebo doklad o očkování

Pro skupiny

Plánujete výlet?

Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky / studenty vaší školy? Organizujete výlet Klubu českých turistů, Zahrádkářského svazu nebo zájezd pro občany vašeho města? Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou jedinečného zážitku. Navíc pro skupiny nad 15 osob Vám na Stezce korunami stromů nabízíme zvýhodněné vstupné!

Skupiny

Skupiny mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu Stezkabusem nebo lanovkou. Průvodce je k dispozici skupinám po celou dobu otevření Stezky za 40 Kč na osobu. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší. Další informace pro skupiny zde.

Prohlídku s průvodcem je potřeba objednat předem, není poskytována automaticky ke každé objednané skupině. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

Ceník pro skupiny

Stezka korunami stromů Stezka korunami stromů a Království lesa Doprava jednosměrná nahoru nebo dolů Doprava zpáteční nahoru a dolů
Skupina základní 235 Kč 440 Kč 140 Kč 170 Kč
Skupina zlevněná (děti 3-14,99 let, osoby nad 65 let) 200 Kč 370 Kč 110 Kč 130 Kč
Tobogán 50 Kč / 1 jízda

Průvodce pro skupinu: 40 kč za osobu (službu objednáte e-mailem: info@stezkakorunamistromu.cz).
Cena u skupin je uvedena za osobu, skupinové vstupné je od 15 osob, za každých 15 zaplacených vstupů je 1 doprovod zdarma.
Ceny platné od 1.4.2021 do 31.10.2021.
Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Děti do 2,99 let zdarma
(na pokladně si pro děti vyzvedněte vstupenku)