Plánujete výlet?

Školu v přírodě, exkurzi?

Plánujete školní výlet, školu v přírodě, exkurzi, sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz pro žáky / studenty vaší školy? Organizujete výlet Klubu českých turistů, Zahrádkářského svazu nebo zájezd pro občany vašeho města? Sezóna na Lipně nikdy nekončí a Stezka korunami stromů Lipno je vyhledávaným cílem a zárukou jedinečného zážitku. Navíc pro skupiny nad 15 osob Vám na Stezce korunami stromů nabízíme zvýhodněné vstupné!

Typy služeb Stezka korunami stromů

vstupenka
 
Stezkabus

jízdenka
obousměrná
SKUPINY NAD 15 OSOB (cena za osobu)
Skupina základní 195 Kč 50 Kč
Skupina zlevněná
(děti 3–14 let, osoby starší 65 let, ZTP/P + doprovod zdarma)
165 Kč 50 Kč
Průvodce
(nad 15 osob, cena za osobu, na objednání)
40 Kč  
Tobogán
(od 6 let)
50 Kč  

Ceny platné od 1.11.2018 do 31.3.2019.
Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

  • Děti do 3 let zdarma (na pokladně si pro děti vyzvedněte vstupenku).
  • Lipno.card Výhody s Lipno card:
    • Jízda Stezkabusem zdarma - 2x
    • Dárek k rodinnému vstupnému

 Další informace pro skupiny

Objednávky a vstupné

Skupiny mají na Stezku korunami stromů zvýhodněné vstupné, a to i na dopravu Stezkabusem nebo lanovkou. Průvodce je k dispozici skupinám po celou dobu otevírací Stezky za 40 Kč na osobu. Skupiny do 30 osob není třeba dělit na menší.

Prohlídku s průvodcem je potřeba objednat předem, není poskytována automaticky ke každé objednané skupině. Objednávku průvodce zasílejte na info@stezkakorunamistromu.cz.

 

Prohlídky Stezky

Protože se však do brožury všechny informace nevejdou, doporučujeme prohlídku s průvodcem, která zaručuje tu pravou přidanou hodnotu. Prohlídka trvá cca 45 minut a průvodce seznámí skupinu s řadou dalších témat jako je lipenská nádrž, funkce hospodářského lesa nebo třeba fauna a flóra Šumavy.

Stezka je otevřena po celý rok,

přičemž nejlepším obdobím pro skupiny je jaro a podzim. Návštěvníků na Lipně je už přece jen o něco méně a zájezdové skupiny si tak lépe vychutnají netradiční výhledy, které variují podle ročních období, ale i další lipenská lákadla.

Stezka je zcela bezbariérová a mírné stoupání bez problému zvládnou i starší lidé nebo rodiny s kočárky!

Pro školy je připravena řada kurzů a jednotlivých zážitkových aktivit, speciální ceny pro školy nabízí také Active Park Lipno a Skiareál Lipno.

Se zařízením výletu, školního pobytu nebo ubytování Vám pomůže Infocentrum Lipno. Stravování pro školy a skupiny nabízí Restaurace Lanovka v těsné blízkosti centrálního parkoviště.

Těšíme se na vás na Lipně, na vrcholu Stezky korunami stromů Lipno!