Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Marie Fialová
neděle, 14. září 2014
Lipno.info

Díky našim mladým jsme se letos vypravili na Lipno,koncem května mimo sezonu. Nejvíc se nám líbila Stezka v korunách stromů,kde byli mladí vloni s vnuky,větší si to moc užil, zato malý 2letý prospal v kočárku celý výstup i sestup a probudil se, až když se vrátili zpět pod Stezku.I když ještě moc nemluvil,začal ukazovat nahoru a pořád vyžadoval-tam,tam, tak moc si přál jít nebo vyjet na Stezku,marně mu mamka vysvětlovala,že už tam s nimi byl a prospal celý výšlap,nechápal to a usilovně plakal a ukazoval ručičkou,že chce tam ... tak snad se dočká příští rok.


Radka Žiláková
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

„Mamííííí, kam teda pojedeme letos na dovču?“ huláká na mě už asi po sté můj pubertální syn. Neumím mu ale odpovědět. „Chtěl by jsem jet k moři, ale zároveň si s sebou vzít nové freeridové kolo na nějakou dost hustou trať“. Tak to je konec, nic mě nenapadá. A pak………….surfuju na internetu a vidím LIPNO. „Skoro moře“, bikepark, cyklotrasy, lanovka – co víc si přát. Rozhodnuto. Jedeme do jižních Čech.
Zkrátím to. Tak bezva dovolenou jsme už dlouho nezažili. Unavení a přes to odpočinutí. Ubytování přesně na půl cesty mezi lanovkou a jezerem, obojí asi 7 minut a hlavně, co je nejdůležitější, „naprosto perfektní trať v bikeparku“, kterou brázdil náš Filip s bratrancem každý den a za každého počasí. Bohužel jeden den zastihla oba kluky na trati průtrž mračen. V příloze posílám pár fotek, jak „bahňáci“ vypadali, když dorazili do cíle. Hadice, která je u dojezdu lanovky připravená na opláchnutí kol bohužel nesplnila svůj účel, bahno bylo lepivé a v několika vrstvách. Nápad, který se zrodil v hlavách dvou puberťáků mě nejdříve zaskočil, ale pak opravdu upřímně pobavil. Dojeli se totiž odbahnit s kolama, v oblečení a obutí do jezera. Chlapci z vody vylezli po 10 minutách bez viditelnějších „vícevrstev“ lepivé hmoty na oblečení. Boty sice schnuly 3 dny, bundy a kraťasy stále nebyly z nejčistějších, ale za tu radost, kterou jsem viděla v jejich očích z toho, že „jsem neprudila a neřvala kvůli blbýmu nápadu“ stála za to.


Jarmila Pincová
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

nenavštívit bobovou dráhu by byl hřích..

Jarmila Pincová

Martina Pincová
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

Hledání pokladu lišáka Foxe ....super

Martina Pincová

Ludmila Jeníčková
čtvrtek, 11. září 2014
Lipno.info

lego výstava super loni i letos

Ludmila Jeníčková