Vážení návštěvníci, od 30.12. je Stezka uzavřena až do odvolání.

Možnosti v okolí

Až prozkoumáte Stezku

V letní sezoně se vydejte do Království lesa!

Už osm let se procházíte po naší Stezce korunami stromů. Vše, co se odehrává pod ní, prožijete díky novému Království lesa. Čeká vás úžasné lesní hřiště, jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Zvlášť ta šumavská.

V Království lesa najdete několik desítek atrakcí a herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Strávíte u nás hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace.

Více informací

Najděte si čas
i na další lipenské atrakce, sezóna na Lipně totiž nikdy nekončí! Přímo u centrálního parkoviště se nachází oblíbený Lanový park Lipno. V budově Chaty Lanovka najdete půjčovnu do Bikeparku, obchod Intersport a restauraci. V blízké vzdálenosti se nachází vodní ráj Aquaworld Lipno, Hopsárium, půjčovny Intersport rent, Bobová dráha Lipno a další restaurace a bary.

Okolní atrakce

Bobová dráha

Bobová dráha
www.lipno.info/zazitky/bobova-draha.html

21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy, celková délka 1 km. To vše nabízí bobová dráha na kopci nad lipenským jezerem. Děti od 3 let jezdí s rodiči, od osmi let bobujete sami nebo ve dvojici.