Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Dětský den v Království lesa

Dětský den v Království lesa

30. května 2020

V sobotu 30. května budeme v Království lesa slavit svátek našich nejmilejších. Na všechny děti se těší oblíbený maskot lišák Fox. Pro každého návštěvníka bude přichystán malý dáreček, kterým doplní energii na všechny naše atrakce. Všichni jste srdečně zváni.


1. července
více

OLGA LOUNOVÁ - koncert v Camping Lipno Modřín v rámci...

Prázdniny na Lipně startují ve velkém stylu....

7. července
více

XINDL X - letní koncert na Stezce korunami stromů

Rádiové hity Ondřeje Ládka alias Xindla X rozezní...

10. července
více

Specialized Test The Best

Přijďte si vyzkoušet novinky pro letošní...

14. července
více

ANDROMEDA - letní koncert na Stezce korunami stromů

Andromeda je dívčí folková kapela z Českého...

20. července
více

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Již osmým rokem nabízí Stezka korunami stromů...

21. července
více

NAKED PROFESSORS - letní koncert na Stezce korunami stromů

Housle, mandolína, banjo, kytara a muzika v...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Gabriela Ligocká
úterý, 19. srpna 2014
Lipno.info

Letos poprvé jsme navštívili Lipno. Moc jsme se těšili. Než jsme se vydali na dalekou cestu (bydlíme v Orlové tj. asi 500 km od Lipna), tak jsme si přečetli spoustu turistických průvodců o jižních Čechách, Šumavě apod. První den jsme se prošli okolím Lipna, konkrétně Marina Landal Lipno. Podívali jsme se i na náměstí obce Lipna. Je to tam nádherné! Abychom si mohli vychutnat krásu Lipenské přehrady, zvolili jsme plavbu lodí po vodním díle. Další den jsme se šli podívat na Stezku korunami stromů, počasí bylo krásně a výhled do okolí byl nezapomenutelný. Vyzkoušeli jsme i saunu v Aquaworldu Lipno. Velkým zážitkem byla jízda na zapůjčených elektrokolech. Zamířili jsme z Lipna do Vyššího Brodu, kde jsme viděli v Poštovním muzeu výstavu s názvem Pošta jednou stopou. Lipno nad Vltavou je moc pěkné a prožití dovolené v Lipně a jeho okolí, bychom přáli všem , protože přináší plno zážitků.


Miroslav Pospíšil
úterý, 19. srpna 2014
Lipno.

Do oblasti Lipenska jsem zavítal po cca 10 letech. Nejprve letos v zimě pracovně a potom také s rodinou. Byl jsem velmi mile překvapen možnostmi vyžití a služeb, a to jak v zimním tak letním období. Naše tříletá dcera tu začala v zimě lyžovat a při letní návštěvě si to tu zamilovala. Když jsme odjížděli, tak první její otázka byla, kdy sem opět opět pojedeme :-)
Děkuji za nás za všechny a jen tak dále...


Renáta Pospíšilová
neděle, 17. srpna 2014
Lipno.

Lipno jsme si zamilovali letos v zimě, zvl. Foxpark kapitána Lipánka. Naše tříletá dcera se tu poprvé postavila na lyže.
Na letní návštěvu jsme se už moc těšili. Byli jsme tu jen na 4 dny a program jsme proto měli doslova nabitý. Navštívili jsme Aquaworld, Stezku korunami stromů, výstavu Lega, prošli několikrát samotné Lipno, objeli jsme lipenskou přehradu na kole i brázdili její vody elektročlunem, svezli se přívozem i lanovkou.
Přestože nás pozlobilo počasí, všechny aktivity jsme si moc užili.
Určitě se sem brzy vrátíme. Dcerka si už naplánovala, že až trochu vyroste, sveze se na Stezce korunami stromů tobogánem a bobové dráze, navštíví Lanový park, Hopsárium, zaskáče si na trampolínách. Manžel si chce užít sjezd na koloběžce a chtěl by se stát jeden den kapitánem na plachetnici. Já se těším, že si Lipno objedu na in-line bruslích nebo se svezu na šlapadlech.
Tak tedy ... brzy na viděnou :-)

Renáta Pospíšilová

Lucie
pátek, 15. srpna 2014
Stezka korunami stromů

Je to tam super na koupání a odpočívání:)Je zde nádherná krajina a pěkná místa doporučuji navštívit krásné místo i pro děti kteří se tam vyřádí


Jana Zádová
středa, 13. srpna 2014
Lipno.info

Dobrý den,
navštívili jsme Stezku korunami stromů díky upoutávce v televizi.
Byl to pro nás úžasný zážitek,ikdyž jsme první den přijeli pozdě díky totálně ucpaným Českým Budějovicům,v 33 C vedru.
Tak jsem se ubytovali v kempu Modřín a ráno vyrazili podruhé.Bylo krásné ráno a bylo to jako v pohádce.Podle stromů jmse určovali stáří členů u nás v rodině.
Zpáteční cesta na koloběžkách patřila k dalším nejhezčím zážitkům.O bobové dráze kdy svištělo a dcera zářila štěstím ani nemluvě.S maldším synkem jsme se osvěžili v nedalekém rybníčku,než se úplně zatáhlo a přišel přívalový déšť.
Úkryt jsme našli v gril baru u bobové dráhy.Ale přívalový déšt byl tak silný,že jsme raději prchli do auta.I tak to byli úžasné dva dny.
10.7.2014

Jana Zádová