Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Pohádkové odpoledne v Království lesa

Pohádkové odpoledne v Království lesa

19. října 2019

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který nezkazí žádnou zábavu. Potkat ho můžete každou sobotu říjnu v Království lesa na Lipně. Tentokrát si pro malé i velké návštěvníky lišák připravil tvořivé dílny s pohádkovou tématikou a také krásné pohádkové představení, kde si společně s lišákem zahrají i všechny děti. Určitě si tuto sobotu nenechte ujít.


26. října
více

Kouzelnické odpoledne s lišákem Foxem v Království lesa

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který...

28. října
více

Lipno dětem aneb velká podzimní výprava

Přijďte si užít podzimní prázdniny na Lipno. Máme...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Petra Pičmanová
úterý, 9. září 2014
Stezka korunami stromů

Na Lipně jsem letos byla podruhé v životě a opět mě návštěva tohoto regionu nezklamala. Prvně to bylo před několika lety díky náhodě. Vodácký kurz byl zrušen, díky nepřízni počasí a tak jsme týden strávili na Lipně. Tentokrát jsem region navštívila s přítelem. Nejvíc nadšeni jsme byli samozřejmě ze Stezky korunami stromů, kvůli které jsme si pro dovolenou vybrali právě tento region. A rádi se sem budeme vracet.


Helena Bokšová
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Krásná procházka korunami stromu to se nedá popsat musí se to vidět


Lenka Čermáková
pondělí, 8. září 2014
Stezka korunami stromů

Lipno a jeho kouzlo nás očarovalo letos poprvé a bylo to o jarních prázdninách.Byla to naše první dovolená s dětmi , dovolená na kterou nezapomeneme nikdo z nás. Neskutečné kouzlo pohoda a az rodinné zázemí je videt a cítit všude.Ac jsme jeli lyžovat měli jsme úchvatné počasí a mohli využit vše co Lipno nabízí :-) i při 19 stupních jsme lyžovali super :-) a diky tomu mohli využit kola,koloběžky,brusle ,opalování , vycházku do korun stromů vše na místě lze zapůjčit , denně jsme byli v bazénu na procházce kolem Lipna. Vše se neslo v duchu pohody relaxu a zábavy. Pro mě a mou rodinu i o překonávání se a učení ...moje malá tam oslavila 1 rok starší dcera poprvé lyžovala ikdyz léta odmítala , malá prvně plavala v bazénu první dovolena, takže Lipno je pro me 1 a i nadále v Te tradici budeme pokračovat o jarních prázdninách jedeme na Lipno znovu a naše poprvé hodlám i ja okusit poprvé lyzovat :-) uz se vsichni těšíme a děkujeme


Darina Samcová
sobota, 30. srpna 2014
Lipno.

Dobrý den. Zamrzle Lipno, osvetlene večerní lyžováni, stezka korunami stromů, promočene vnučky , vyčerpaná babička, záříci očička. Prostě nádhera se vším všudy i pohled s hoteloveho pokoje. V létě taky nádhera, lodka, převoz pře Lipno, vlny a utíkajíci vnučka před labuti, povídani s rybářem. Hopsárium, no vlastě se to ani nedalo stihnout za týden. Taky jsme si užili venkovni hřiště, posilovaci stroje. I před Stezkou je krásne hřistě pro děti a v neposledni řadě punč na zahřáti. Užila jsem si to s vnučkami jak v letě tak i v zimě. Ano vždy se sem rádi budeme vracet.

Darina Samcová

Ludmila Škardová
úterý, 26. srpna 2014
Lipno.

Dobrý den,
na Lipně jsme letos již po čtvrté. Velice se nám líbí krásná příroda, pohodoví lidé a krásná Stezka korunami stromů. Právě na ní jsme se setkali vloni s úžasnými lidmi, s maminkou velitle horské služby na Šumavě a jejím přítelem. Krásně jsme si popovídali a rozloučili. Druhý den jsme se my pěšky a oni na kolech opět viděli na Vítkově hrádku a do třetice jsme se potkali na procházce Lipnem. To už jsme si připadali jako dávní známí a naše rozmluva se pohybovala již i okolo dětí a rodiny. Na Lipně se také velice dobře houbaří, náš týdenní jídelníček je převážně houbový. Zdravím všechny přátele Lipna.