Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Martin Homan
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Zážitek - dvě naše plakající děti Veronika a Martínek, ležící po návratu z Lipna v obývacím pokoji na sedačce a řvoucí: "Nám se moc stýská po indtruktorech - Jakub Zimkmund a Kristýna Procházková!"

Martin Homan

Naděžda Vlčková
pátek, 20. února 2015
Lipno.ski

Nikdy jsem ještě nezažila inverzi na Lipně jako v pátek 13.2. - Na Jezerní svítilo slunce jak o život a na druhé straně to bylo jak v zakletém lese, ale nádherné. :-)

Naděžda Vlčková

Lucie Kubatová
čtvrtek, 19. února 2015
Lipno.ski

Pro našeho 5 letého syna byl největší zážitek konečně jezdit VELKOU lanovkou :-). 2 hodiny s instruktorem mu mooooc pomohly, od té doby lyžuje jako drak. A pro nás je největší zážitek vidět ho, jak si to lyžování užívá a baví ho to :-). Prožili jsme 4 krásné, slunečné, lipenské dny :-) a už se těšíme na léto :-)

Lucie Kubatová

Miroslav Škaroupka
neděle, 15. února 2015
Lipno.ski

Fotka je se závěru sezony minulého roku, který svými teplotami prověřil schopnosti ski areálů vytvořit podmínky pro lyžování.

Na Šumavě to podle mého názoru zvládl nejlépe ski areál Lipno.

Jízda/ponor z prosluněné sjezdovky pod příkrov mlhy byl nevšedním zážitkem.

Miroslav Škaroupka

Anička Maršíková
sobota, 14. února 2015
Lipno.info

13.1.2015- tohle byl poslední den našich prázdnin na Lipně. Moc jsme si přáli hezké počasí. Když jsme byli na parkovišti, byla mlha a zima. Už nám přišlo, že to lepší nebude. Lanovka Jezerní nás vyvezla na Kramolín a vyjasnilo se, nebe tu bylo modré a hřálo slunce. Protější údolí bylo plné mlhy. Nad mlhou vykukovaly jen vrcholy kopců.Přišla jsem si jako v nebi. Začala jsem mamce popisovat, že takhle to bude vypadat, až umřu, že takhle to prostě v nebi je. Bylo divné sjíždět dolů do mraků a zase z nich lanovkou vyjet do sluníčka. Odpoledne se mlha vypařila a na nebi nebyl ani mrak. A moje nebe bylo všude!