Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Pohádkové odpoledne v Království lesa

Pohádkové odpoledne v Království lesa

19. října 2019

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který nezkazí žádnou zábavu. Potkat ho můžete každou sobotu říjnu v Království lesa na Lipně. Tentokrát si pro malé i velké návštěvníky lišák připravil tvořivé dílny s pohádkovou tématikou a také krásné pohádkové představení, kde si společně s lišákem zahrají i všechny děti. Určitě si tuto sobotu nenechte ujít.


26. října
více

Kouzelnické odpoledne s lišákem Foxem v Království lesa

Zábavné odpoledne s maskotem lišákem Foxem, který...

28. října
více

Lipno dětem aneb velká podzimní výprava

Přijďte si užít podzimní prázdniny na Lipno. Máme...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže.


Petra Smítková
pátek, 22. srpna 2014
Lipno.info

Dobrý den, jezdím s rodinou léta na Lipno, do obce Lipno nad Vltavou. Máme to tam moc rádi. Ideální dovolená pro celou rodinu. Nechybí nic - krásná příroda, borůvky, houby, dětská hřiště, hopsárium, bazén, restaurace, stezka korunami stromů, šlapadla, výlety, brusle, kola. Máme hodně krásných zážitků, jeden letní z letošního léta - manžel plaval s dětmi na nafukovacím člunu na králičí ostrov když začínala bouřka. Doplavali tam, ale zpátky když už se pořádně bouřilo je přivezl záchranný člun. Ten sám vyhledával a odvážel zatoulané plavce a loďky. MOC DĚKUJEME !!!


Gabriela Ligocká
úterý, 19. srpna 2014
Lipno.info

Letos poprvé jsme navštívili Lipno. Moc jsme se těšili. Než jsme se vydali na dalekou cestu (bydlíme v Orlové tj. asi 500 km od Lipna), tak jsme si přečetli spoustu turistických průvodců o jižních Čechách, Šumavě apod. První den jsme se prošli okolím Lipna, konkrétně Marina Landal Lipno. Podívali jsme se i na náměstí obce Lipna. Je to tam nádherné! Abychom si mohli vychutnat krásu Lipenské přehrady, zvolili jsme plavbu lodí po vodním díle. Další den jsme se šli podívat na Stezku korunami stromů, počasí bylo krásně a výhled do okolí byl nezapomenutelný. Vyzkoušeli jsme i saunu v Aquaworldu Lipno. Velkým zážitkem byla jízda na zapůjčených elektrokolech. Zamířili jsme z Lipna do Vyššího Brodu, kde jsme viděli v Poštovním muzeu výstavu s názvem Pošta jednou stopou. Lipno nad Vltavou je moc pěkné a prožití dovolené v Lipně a jeho okolí, bychom přáli všem , protože přináší plno zážitků.


Miroslav Pospíšil
úterý, 19. srpna 2014
Lipno.

Do oblasti Lipenska jsem zavítal po cca 10 letech. Nejprve letos v zimě pracovně a potom také s rodinou. Byl jsem velmi mile překvapen možnostmi vyžití a služeb, a to jak v zimním tak letním období. Naše tříletá dcera tu začala v zimě lyžovat a při letní návštěvě si to tu zamilovala. Když jsme odjížděli, tak první její otázka byla, kdy sem opět opět pojedeme :-)
Děkuji za nás za všechny a jen tak dále...


Renáta Pospíšilová
neděle, 17. srpna 2014
Lipno.

Lipno jsme si zamilovali letos v zimě, zvl. Foxpark kapitána Lipánka. Naše tříletá dcera se tu poprvé postavila na lyže.
Na letní návštěvu jsme se už moc těšili. Byli jsme tu jen na 4 dny a program jsme proto měli doslova nabitý. Navštívili jsme Aquaworld, Stezku korunami stromů, výstavu Lega, prošli několikrát samotné Lipno, objeli jsme lipenskou přehradu na kole i brázdili její vody elektročlunem, svezli se přívozem i lanovkou.
Přestože nás pozlobilo počasí, všechny aktivity jsme si moc užili.
Určitě se sem brzy vrátíme. Dcerka si už naplánovala, že až trochu vyroste, sveze se na Stezce korunami stromů tobogánem a bobové dráze, navštíví Lanový park, Hopsárium, zaskáče si na trampolínách. Manžel si chce užít sjezd na koloběžce a chtěl by se stát jeden den kapitánem na plachetnici. Já se těším, že si Lipno objedu na in-line bruslích nebo se svezu na šlapadlech.
Tak tedy ... brzy na viděnou :-)

Renáta Pospíšilová

Lucie
pátek, 15. srpna 2014
Stezka korunami stromů

Je to tam super na koupání a odpočívání:)Je zde nádherná krajina a pěkná místa doporučuji navštívit krásné místo i pro děti kteří se tam vyřádí