Stezka korunami stromů Lipno / Akce & Soutěže

 

Nejbližší akce

Lipenský KOlo – KOloběžka -  KOčárek - LO toč

Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek - LO toč

26. září 2020

Vezměte své kolo, koloběžku nebo klidně i kočárek, ale také mámu, tátu, babičku, dědu, brášku i sestřičku… Prostě akce pro malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… Pro všechny, kteří si chtějí užít společný den a načerpat energii díky pohybu a nádherným scenériím okolí lipenského jezera.


31. října
více

Lesní cestou do Království lesa

Podzimní prázdninové odpoledne plné her a...

Můj lipenský zážitek

Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Fotografie

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Marie Štěpánová
neděle, 8. února 2015
Lipno.ski

Po vyčerpávajícím lednu 2015 byl pobyt na Lipně o minulém víkendu 1.2.2015 neskutečný balzám na nervy a výstup na Stezku v korunách stromů i adrenalinový zážiitek

Marie Štěpánová

Dana Kohoutová
neděle, 8. února 2015
Lipno.ski

Vzhledem k tomu, že na horách v zimě jsem nebyla nejmíň 25 let, tak víkendový pobyt na Lipně minulý víkend ( 31.1 až 1.2.2015)byl prostě opravdový zážitek!!!!!

Dana Kohoutová

Andrea Severýnová
neděle, 8. února 2015
Lipno.ski

Na Lipnu se nikdy nenudíme. Probíhá tu spousta zábavných akcí. Lipánek sjezdovka je ideální pro malé děti, když se jim něco nepovede nebo upadnou, přijde Lišák Fox a slzičky jsou pryč. Kromě dobře upravených sjezdovek, bych také chtěla pochválit zaměstnance v půjčovně a servisu, kterou využíváme. Jsou tam moc milí a ochotní lidé a rádi se tam vracíme.


Eva Vodičková
sobota, 7. února 2015
Lipno.ski

Před odjezdem nám bohužel, ne naší vinou, nabořili auto. Nechtěli jsme se vzdát prodlouženého víkendu bez dětí, jen ve dvou, tudíž jsme se rozhodli, že z Brna dojedeme autobusem. No přišel oříšek, jak náskládat věci na čtyři dny do co nejmenšího kufru a to včetně lyžařského vybavení + lyže a lyžáky. Vyjeli jsme v půl osmé z Brna do Prahy, z Prahy do Českého Krumlova a z Českého Krumlova do Lipna nad Vltavou - Kobylnice, zážitek veliký, nakonec dva kufry, dvoje lyže a lyžáky, nějak jsme to zvládli, víkend si užili a cesta zpět ta by byla na další kapitolu :)


František Jáchim
čtvrtek, 5. února 2015
Lipno.ski

Náš největší lipenský zážitek byl v létě na kolech. Je to už nějaký pátek, co jsme s kamarádem Liborem vyrazili na kolech na Lipno.Vyjeli jsme z vysočiny a za jeden a půl dne jsme se dostali na břeh lipenského jezera. Bylo léto, ale nás přivítal silný studený vítr jaký u nás na vysočině neznáme, skoro se nedalo jet a tak jsme uvítali otevřené pohoštění s restaurací na sjezdovce na začátku sedačkové lanovky, kde bylo teplo a vynikající jídlo. Nějak jsme se tam zapomněli, a tak nás zanedlouho po ujetí pár kilometrů překvapila tma, tak jsme honem hledali kde přespat u břehu Lipna pod širákem ve spacáku.Chtěli jsme na druhou stranu k lesu, ale žádný přívoz už nejezdil. Narazili jsme na otevřenou hospůdku u přívozu Belveder, kde byli příjemní majitelé a dovolili nám bezplatně přespat venku na terase pod stříškou, ráno pří rozednění nás pak přivítali teplou polévkou, a na to nikdy nezapomeneme a moc jim děkujeme za pomoc.