Stezka korunami stromů Lipno / Média a partneři / Tiskové zprávy / Stezka korunami stromů má vlastní poštovní známku

Stezka korunami stromů má vlastní poštovní známku

Lipno nad Vltavou, 25. 5. 2016 – Chcete udělat svým blízkým radost a připomenout jim výlet na Stezku korunami stromů? Stezka korunami stromů nedávno vydala druhou emisi tzv. vlastních známek.

Na aršíku je dominanta Lipna vyobrazena ve čtyřech ročních obdobích. Známky lze zakoupit jednotlivě nebo v archu s 25 známkami. „Je to již druhá edice známek. První jsme vydali loni a doslova se po nich zaprášilo,“ říká Filip Pekárek, ředitel Stezky korunami stromů. Známky jsou orientovány na výšku. „Celkem jsme vydali 45 tisíc kusů známek Stezky korunami stromů, což je trojnásobek loňského nákladu,“ doplňuje Pekárek. 

Vlastní známky Stezky korunami stromů jsou velmi žádány mezi filatelisty, ale i širokou veřejností. „Loni, po vydání první edice, jsme zažívali nečekaný nápor sběratelů,“ vzpomíná Filip Pekárek. Známky si výletníci kupují v pokladně u Stezky korunami stromů a nejčastěji je lepí na pohled, který posílají z Lipna. Pro ty, kteří chtějí známky koupit na dobírku je připraven kontaktní email: marketing@stezkakorunamistromu.cz. „Při objednání celého aršíku ho zájemcům ještě orazítkujeme a přidáme malou pozornost,“ prozrazuje Filip Pekárek.

Vlastní známky Stezky korunami stromů je cenina, kterou lze samozřejmě použít stejně jako jakoukoliv jinou poštovní známku.